Jump to content

Κοπή Πίτας στο 6o autoexec Event


Akladakis
 Share

Recommended Posts

Κατά τη διάρκεια του 6ou event μας, θα γίνει και κοπή πίτας. Φυσικά και ανασκόπηση των γεγονότων του 2008.

Θα υπάρξει δώρο για τον τυχερό και φυσικά θα υπάρχουν πολλές εκπλήξεις για όλους.

Μέρος του event θα προβάλλεται ταυτόχρονα και στο αντίστοιχο της Θεσσαλονίκης και αντίστροφα.

Σας περιμένουμε.

(Υπενθυμίζουμε ότι το event θα γίνει 21 Ιανουαρίου 2009, 18:00 στα κτίρια της Microsoft Hellas, Κηφισίας 221 Μαρούσι.)

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω, αν και μου είναι πολύ δύσκολο μιας και τελειώνω απο τη δουλειά στις 18:00 και είμαι στην άλλη άκρη της Αθήνας (παραλία).

 

Αν δεν μπορέσω σας εύχομαι καλή διασκέδαση και καλοφάγωτη η πίτα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ολοι θα προσπαθήσουμε να έρθουμε..

 

Η αλήθεια είναι ότι 18:00 είναι λίγο νωρίς αφού το 8ωρο δεν ισχυει.. Όμως θα προσπαθησουμε να ειμαστε εκει εστω και αν χρειαστει να κουβαλαμε τον φορητό για support από κει. [:P]

 

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη διάρκεια του 6ou event μας, θα γίνει και κοπή πίτας. Φυσικά και ανασκόπηση των γεγονότων του 2008.

Θα υπάρξει δώρο για τον τυχερό και φυσικά θα υπάρχουν πολλές εκπλήξεις για όλους.

Μέρος του event θα προβάλλεται ταυτόχρονα και στο αντίστοιχο της Θεσσαλονίκης και αντίστροφα.

Σας περιμένουμε.

(Υπενθυμίζουμε ότι το event θα γίνει 21 Ιανουαρίου 2009, 18:00 στα κτίρια της Microsoft Hellas, Κηφισίας 221 Μαρούσι.)

Και φυσικά εννοείται ότι και στη Θεσσαλονίκη θα κόψουμε πίτα. Μόνο οι Αθηναίοι θα φάνε?

Link to comment
Share on other sites

Ολοι θα προσπαθήσουμε να έρθουμε..

 

Η αλήθεια είναι ότι 18:00 είναι λίγο νωρίς αφού το 8ωρο δεν ισχυει.. Όμως θα προσπαθησουμε να ειμαστε εκει εστω και αν χρειαστει να κουβαλαμε τον φορητό για support από κει. [:P]

 

18:00 ειναι οριακο για ολους αλλα υπαρχει ανοχη.

αλωστε αν λεγαμε 19:00 θα μαζευομασταν στις 8

 

 

ΝΚ

 

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω, αν και μου είναι πολύ δύσκολο μιας και τελειώνω απο τη δουλειά στις 18:00 και είμαι στην άλλη άκρη της Αθήνας (παραλία).

Αν δεν μπορέσω σας εύχομαι καλή διασκέδαση και καλοφάγωτη η πίτα...

Λέμε 18:00 για να ξεκινήσουμε 18:30

 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε όλους για την παρουσία και τη συμμετοχή σας! 50 επαγγελματίες στην Αθήνα και ταυτόχρονα άλλοι 19 στην Θεσσαλονίκη που ενδιαφέρονται πραγματικά για την δουλειά τους. Το autoexec.gr δυναμώνει.

Αυτό που είναι πιο σημαντικό είναι ότι έχουμε αρχίσει να εκμεταλλευόμαστε αυτές τις συναντήσεις για να ανταλλάξουμε απόψεις και να λύσουμε τρέχοντα προβλήματα που μας βασανίζουν. Ενίοτε να κοντραριστούμε για το ποιά είναι η καλύτερη ή πιο σωστή λύση.

Ετοιμαζόμαστε για το επόμενο και περιμένουμε ιδέες και προτάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά για τη διοργάνωση, δυστυχώς δεν μπορούσα να παραμείνω περισσότερο στην Αθήνα ώστε να παραστώ και εγώ στην κοπή της πίττας. Θα προσπαθήσω να είμαι του χρόνου - υγεία να έχουμε.

 

Το φλουρί σε ποιον έπεσε; Τι δωράκι πήρε; [:D]

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...