Jump to content

Αναζητείτε…..


Vasilisd
 Share

Recommended Posts

Εκεί που άρχισα να ψάχνω δουλειά λόγο παραίτησης μου βρήκα την παρακάτω καταπληκτική αγγελία……

 

ZHTEITAI "HACHER" — Αθήναι

Τοποθεσία: Αθήναι, Αθήναι, Ελλάδα

ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ, ΖΗΤΑΩ ΕΠΑΦΗ, ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΝΩΣΤΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ,ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!ΑΜΟΙΒΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!

Τύπος θέσης: Ημιαπασχόληση

 

[8-)]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος είναι μεγάλης ηλικίας και φαίνεται και από το "Αθήναι" και από το "hacher" (μπέρδεψε λίγο το hacker με την Margaret Thacher) .... hacker+thacher=hacher!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, θεωρώ πως μάλλον ζητείται ένας απλός τεχνικός. Πιο παλιά θυμάμαι μια συζήτηση που είχα κάνει με ένα κοσμηματοπώλη, ο οποίος μου είχε πει για ένα τεχνικό που του είχε συνδέσει τη γραμμή του ADSL (αν θυμάμαι καλά). Είχε μείνει έκπληκτος από την ταχύτητα που έκανε τις κινήσεις του... μου είπε χαρακτηριστικά: "τι χάκερ ήταν αυτός!" Οπότε, μάλλον τον ίδιο "χάκερ" ψάχνει και ο εν λόγω κύριος εν Αθήναις...

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος είναι μεγάλης ηλικίας και φαίνεται και από το "Αθήναι" και από το "hacher" (μπέρδεψε λίγο το hacker με την Margaret Thacher) .... hacker+thacher=hacher!



Το "Αθήναι, Αθήναι, Ελλάδα" μάλλον είναι απλά επιλογές από listboxes στην καταχώρηση της αγγελίας. Αυτοί που έχουν φτιάξει το s/w μάλλον είναι μεγάλης ηλικίας ή αρκετά τεμπέληδες για να το διορθώσουν. Οι κλασικές έτοιμες λίστες του δημοσίου...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...