Jump to content

H Microsoft στη Θεσσαλονίκη! - Lets meet: Windows7 RC & Client Virtualization


Recommended Posts

Να δώσω κάποιες οδηγίες . Απο σταθμό μπορείς να πάρεις το λεωφωρείο με αριθμό 38 θα κατέβεις στην στάση ΣΥΜΜΑΧΙΚΑ και θα προσωρήσεις ευθεία μέχρι τον πρώτο δρόμο στο οποίο θα κάνεις αριστερά κάτω.Έχει λίγο περπάτημα αλλά είναι ο γρηγορότερος τρόπος . Απο κτέλ δυστυχώς δεν βολεύει κάτι αλλά έχει λεωφορείο απο κτελ που σε πάει σταθμό .

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω [πολυ!

εγω απο το site της μονης λαζαριστων, βρηκα τα παρακατω:

ME TO ΛEΩΦOPEIO: Αρκετά λεωφορεία σταματούν κοντά στη Μονή Λαζαριστών πάνω στην οδό Λαγκαδά (στάση στρατόπεδο Παύλου Μελά): 18 (Άγιοι Aνάργυροι), 27 (Σταυρούπολη-Πανεπιστήμιο), 38 (N. Eυκαρπία-ΟΣΕ), 56 (Ωραιόκαστρο-ΟΣΕ). Το λεωφορείο 34 (Άνω Ηλιούπολη- Πλατεία Αριστοτέλους) επίσης σταματάει κοντά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ τον κόσμο για την κυριολεκτικά αθρόα προσέλευση και τη συμμετοχή στις παρουσιάσεις, έτσι ενεργοί να είστε πάντα!

Θα γίνουν και άλλα events στη Θεσσαλονίκη της Microsoft αλλά και του Autoexec.gr, σας περιμένουμε και στα δυο!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους της Microsoft που άκουσαν το αίτημα μας και που πίστεψαν ότι θα πάει καλά, πήγε ΤΕΛΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

ωραία εκδήλωση ευχαριστούμε για την ενημέρωση. είδαμε και μάθαμε πέντε πραγματάκια παραπάνω (φυσικά αναφέρομαι στα καπελάκια και τα γυαλάκια του live messenger...:D )

 

μακάρι να γίνουν και άλλα τέτοια events. σαν νέο μέλος θα ήθελα να ρωτήσω, το autoexec.gr κάνει και άλλες παρόμοιες εκδηλώσεις σε τακτά χρονικά διαστήματα? κάτι τέτοιο πήρε το αφτί μου.. more info please. thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν κάθε μήνα κάνει το meeting το Autoexec.gr Αθήνα κ' Θεσσαλονίκη, τα Events της Microsoft δεν γνωρίζουμε σε τι συχνότητα θα γίνονται αλλά μόλις μαθαίνουμε θα σας ενημερώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τι κρίμα που δεν τα κατάφερα να είμαι και εγώ Θεσσαλονίκη.!! Βλέπεις κουτσάθηκα, και αντί για Event κατέληξα με ράμματα στο πόδι.. Αχ ρε γκαντέμη klag, αχ… πέρασες καλά έμαθα… Ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ ποιο τυχερή…[8-|]<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στην Microsoft πρώτα από όλους για την διοργάνωση αυτού του πραγματικά πάρα πολύ καλού Event. Δεν ξέρω αν φταίει το Autoexec αλλά πραγματικά αισθανόμουν πάρα πολύ άνετα στην εκδήλωση αυτή. Εχω πάει σε πάρα πολλές εκδηλώσεις της Microsoft αλλά αυτή την αμμεσότητα δεν την είχα ξανανιώσει. Ισως να "φταίει" ο κος Κλαδάκης. Είχα ακούσει ότι είναι καλός στις παρουσιάσεις αλλά δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο καλός. Θεωρώ ότι το Event ήταν σχεδόν παρείστικο και ταυτόχρονα πάρα μα πάρα πολύ επιμορφωτικό. Άκουσα και είδα πράγματα που λίγο είχα διαβάσει, που λίγο είχα δει και τα είδα μπροστά μου να λειτουργούν. Συγχαρητήρια και στους δύο ομιλητές του Autoexec που οι παρουσιάσεις τους ήταν τέλειες και κατατοπιστικότατες. Τέλος ας μην αφήσω από έξω και τα δύο κορίτσια της ομάδας τα οποία ήταν κατατοπιστικά και ομόρφυναν το Event. Την επόμενη φορά θέλουμε παρουσίαση και από την Μάρθα.

Για άλλη μία φορά πρέπει να πω ότι ο Κλαδάκης είναι φανταστικός και αποτελεί κόσμημα για την MS. Εύχομαι και ελπίζω να ξαναγίνει η ομάδα δυναμική όπως ήταν παλιότερα. Αναμένω να δω άτομα όπως ο Λευτέρης πάλι μέσα στην ομάδα, και να απογειώσετε την MS Hellas. Να σας βλέπουν από έξω και να αναρωτιούντε για το τι έχετε κάνει και πάει τόσο καλά το "μαγαζί".

Θεωρώ ότι τέτοιες εκδηλώσεις έχουν μόνο θετικά να δώσουν σε όλους εμάς.

Πιστεύω ότι θα γίνουν περισσότερες εκδηλώσεις και με πολύ καλή θεματολογία μιας και τα προϊόντα της MS έχουν γίνει τόσα πολλά που πλέον δεν τα προλαβαίνουμε.

Τέλος θεωρώ ότι το autoexec έβαλε το χέρι του αρκετά για την επιτυχία της εκδήλωσης αυτής, οπότε ταιριάζουν για ακόμη μία φορά συγχαρητήρια στον Σίμο και οπωσδήποτε στον Σπανουγάκη.

Αναμένω το επόμενο event!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλο τον κόσμο που ήρθε να μας ακούσει και με αυτό τον τρόπο πετύχαμε μια πολύ καλή εκδήλωση στην Θεσσαλονίκη. Όσοι δεν ήρθατε μπορείτε να πάρετε μια γεύση από το σχετικό video.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όλα την ομάδα  του "autoexec" στην Θεσσαλονίκη για την φιλοξενία τους...

Το event "ΑΨΟΓΟ" είχα και εγώ την ευκαιρία να ανέβω μαζί με το Naso και να δούμε το κοινό της Θεσσαλονίκης να παρακολουθεί με ζήλο της καταπληκτικές παρουσίασεις του Νάσου Κλαδάκη, της Κικής Καρακατσάνη (MS Hellas), του Γίωργου Σίμου αλλά και του Χρήστου Σπανουγάκη.

Για άλλη μια φορά ένα μπράβο σε όλους.. αλλά και στον κρυφό ήρωα τον Χάρη Κοκκίνη (IT Manager Les Lazaristes) για την συμπαράσταση του, και την άψογη οργάνωση απο το Ξενοδοχείο Les Lazaristes..

Σας Ευχαριστούμε όλους!

V

 

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, τιμή μας και προνόμιο μας να σε έχουμε στη Θεσσαλονίκη για το Event ελπίζω να σε βλέπουμε συχνότερα!

Νάσο, Μάρθα και Κική, ευχαριστούμε για την τιμή που μας κάνατε να διοργανώσετε το Event και να πιστέψετε ότι το στοίχημα θα το κερδίζαμε, είδατε ο κόσμος μίλησε, η προσέλευση ήταν απίστευτη και η ενέργεια / συμμετοχή του κόσμου το ίδιο!

Ευχαριστούμε πολύ!

Μας κάνετε να κοκκινίζουμε!

Link to comment
Share on other sites

Το έχασα δυστυχώς και ΠΑΛΙ λόγο δουλειάς [:@]

Μήπως να έπεφτε κάνα σαββατοκύριακο την επόμενη φορά!!

Συγχαρητήρια σε όλους τους ομιλητές!! Είδα το videaki στο facebook και κλαίω την μοίρα μου που έχασα τέτοιο event.

 

Link to comment
Share on other sites

ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ. ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εγώ δεν κατάφερα να είμαι στο event και με αυτά που ακούω καταλαβαίνω ότι ήταν άλλο ένα επιτυχημένο event του AUTOEXEC. Ελπίζω να μπορέσω στο επόμενο event τις Θεσσαλονίκης να είμαι και εγώ!

Μπράβο στη Θεσσαλονίκη και το Autoexec!!!! Πάντα τέτοια!!! [:D] [Y]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εγώ δεν κατάφερα να είμαι στο event και με αυτά που ακούω καταλαβαίνω ότι ήταν άλλο ένα επιτυχημένο event του AUTOEXEC. Ελπίζω να μπορέσω στο επόμενο event τις Θεσσαλονίκης να είμαι και εγώ!

Μπράβο στη Θεσσαλονίκη και το Autoexec!!!! Πάντα τέτοια!!! [:D] [Y]

Link to comment
Share on other sites

της Microsoft ήταν το event ξάδερφε...αλλά από τα πολλά που βρισκόμαστε μπερδευόμαστε βλέπω :)

Ανηψιέ, το event ήταν της Microsoft με 75% ομιλητές του Autoexec.gr [;)]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν ξαναμιλήσει ο κ.κ. Κλαδάκης θα υπάρχει και κάμερα για να βγεί η πληροφορία προς τα έξω. Data must flow. Είναι απο μόνος του μια εμπειρία να τον ακούς.

Respect!

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...