Jump to content

13ο AutoExec.Gr Community Event Θεσσαλονίκης


Recommended Posts

steplogo.jpg

Με μεγάλη μας χαρά ανακοινώνουμε το 13ο AutoExec.Gr Community Event στη Θεσσαλονίκη, στις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου Les Lazaristes,
Κολοκοτρώνη 16, στη Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, απέναντι από τη Μονή Λαζαριστών, τηλ. 2310 647400.
Δείτε που ακριβώς βρίσκεται το ξενοδοχείο εδώ.

Η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 17 Ιουνίου 2009, στις 18:00.

Όπως κάθε φορά θα υπάρξουν ομιλίες από μέλη του AutoExec.Gr. Να σημειωθεί εδώ ότι το συγκεκριμένο event έχει εγκριθεί από την Microsoft ως επίσημο Springboard Technical Experts Panel (STEP) Event. Ο κωδικός της εκδήλωσης είναι STEP055 και μετά την εκδήλωση παρακαλείστε να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο που θα βρείτε εδώ.

Δίνεται η δυνατότητα να παρακολουθήσετε το event μέσω της πλατφόρμας Live Meeting, από την οθόνη του υπολογιστή σας ακολουθώντας το link https://www.livemeeting.com/cc/mvp/join?id=68TKK6&role=attend, όπου θα βρείτε και τις σχετικές οδηγίες για την σύνδεσή σας. Με αυτό τον τρόπο όμως δεν θα έχετε την δυνατότητα υποβολής ερωτήσεων στους ομιλητές.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης:

Windows 7 και κόλπα με τα VHDs, Windows XP Mode για απόλυτη συμβατότητα, Γιώργος Σίμος MCSE

AppLocker, BitLocker To Go, Application Virtualisation: Δείτε πως μπορείτε να έχετε τις εφαρμογές σας... Virtual, Χρήστος Σπανουγάκης MCT, MVP, STEP Member 

Μετά την εκδήλωση θα ακολουθήσει σύναξη στο Ουζερί για φαγητό και καλή συζήτηση, παρακαλούμε θερμά να παρευρεθείτε
καθώς αυτό ευνοεί τη μηνιαία παροχή του χώρου από την εταιρία
Domotel.

Η συμμετοχή στην συνάντηση είναι δωρεάν.  <?XML:NAMESPACE PREFIX = O />

FAQ

o               Χρειάζεται προεγγραφή; Ναι, παρακαλούμε δηλώστε συμμετοχή εδώ. 

o             Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

o             Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται

o             Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2  ώρες

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα καφεδάκια, αναψυκτικά, ποτά επιβαρύνουν ατομικά τον καθένα μας, δυστυχώς δεν είχαμε χορηγό αυτή τη φορά.

 

Μετά απο τη συνάντηση θα ακολουθήσει συνταβερνίαση στο Ουζερί η στο Ιταλικό απέναντι στη Μονή (ότι θέλει η πλειοψηφία) για φαγητό και καλή κουβεντούλα. Εγώ ψηφίζω απο τώρα Ιταλικό για αλλαγή.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ όλους τους συμμετέχοντες, η συμμετοχή στις παρουσιάσεις ήταν πολύ ζωντανή με ενδιαφέρουσες ερωτήσεις και απορίες.

Καλό καλοκαίρι και καλή αντάμωση το Σεπτέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΔΗΛΩΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΣΙΜΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Θυμηθείτε όσοι θέλετε να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο εδώ: http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=oAd5i5hgYbAUo8HEcg2O0A_3d_3d

Χρειάζεται ένα για κάθε ομιλία, δηλαδή 2 συνολικά. Τα ονόματα των ομιλητών θα τα δηλώσετε ως εξής: Chris Spanougakis και George Simos.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε όλους τους συμμετέχοντες, αλλά και αυτούς που παρακολούθησαν το event από το σπίτι τους μέσω του Live Meeting. Περιμένουμε να τους δούμε και από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου άρεσε κ. Κλαδάκη, event πρώτες ημέρες Ιουλίου..Άντε, να καταφέρω και εγώ επιτέλους να σας συναντήσω όλους [:)]. Με το θέμα υγείας που μου προέκυψε δεν έχω καταφέρει να έρθω σε κανένα Event[:(]

Με το καλό [8-|]

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...