Jump to content

15ο AutoExec.Gr Community Event στη Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Με μεγάλη μας χαρά σας προσκαλούμε στο 15ο AutoExec.Gr Community Event στη Θεσσαλονίκη, στις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου Les Lazaristes, Κολοκοτρώνη 16, στη Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, απέναντι από τη Μονή Λαζαριστών, τηλ. 2310 647400.

Δείτε που ακριβώς βρίσκεται το ξενοδοχείο εδώ.

Η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 8 Ιουλίου 2009, στις 18:00. 

Όπως κάθε φορά θα υπάρξουν ομιλίες από μέλη του AutoExec.Gr.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης:

Γνωρίστε τον νέο Microsoft Exchange Server 2010 , Γιώργος Ανδρίτσος MCP

Ανοιχτή συζήτηση για θέματα που απασχολούν τους IT Pros της Βόρειας Ελλάδας, φέρτε τις ερωτήσεις σας!

Μετά από σχετική συνεννόηση η εταιρία Domotel μας παρέχει 20% έκπτωση στους τρεις ιδιαίτερους χώρους της στη Μονή Λαζαριστών, εκεί υπάρχει το Ουζερί «21», το Ιταλικό εστιατόριο «Mare e Mondi» και το Bar.

Μετά την εκδήλωση θα ακολουθήσει σύναξη στο Ουζερί για φαγητό και καλή συζήτηση, παρακαλούμε θερμά να παρευρεθείτε καθώς αυτό ευνοεί τη μηνιαία παροχή του χώρου από την εταιρία Domotel.

Η συμμετοχή στην συνάντηση είναι δωρεάν. 

FAQ

Χρειάζεται προεγγραφή; Ναι, παρακαλούμε πατήστε εδώ για να εγγραφείτε.  

Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται

Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2  ώρες

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω εδώ ότι το καλύτερο event γίνεται μετά στο τραπέζι οπότε όσοι το χάνουν χάνουν πολλά . Οπότε προσέλθετε όλοι  και το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θα χάσετε [:)]

 

 

Να ευχαριστήσω τον κ. Θωμά Μισιργή και την εταιρεία tomcat για την παροχή  του hardware για τις ανάγκες της εκδήλωσης [:)]

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο και από εμένα στα παιδιά που κάναν τις παρουσιάσεις. Πρώτη φορά και εγώ σε ένα τέτοιο event και πραγματικά δεν θέλω να χάσω κανένα άλλο . Να είστε καλά [Y]

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς απο την άλλη θα τα χάσω όλα μεχρι τον Μάιο - υπηρετώντας τη μαμά πατρίδα :(

 

Επίσης θα ήθελα με την σειρά μου να ευχαριστήσω τους κυρίους που μίλησαν, δίνοντας έτσι την ευκαιρία σε ανθρώπους που δεν έχουν επαγγελματική εμπειρία (ακόμα), να ακούσουν πράγματα τα οποία σίγουρα θα τους χρειαστούν (πχ η συζήτηση για το back-up).

 

Link to comment
Share on other sites

Το καλό θα είναι να γίνεται και ταυτόχρονα.Δίπλα στο τραπέζι να έχει και τον προτζέκτορα.

 

Μπράβο πάντος για την παρουσίαση που έκανες γνωρίζοντας και τις δυσκολίες αλλά και τον ελάχιστο χρόνο που έπρεπε να γίνει η προετοιμασία. [Y]

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...