Jump to content

Συγχαρητήρια στους δύο καινούριους MVP!


Recommended Posts

1η Ιουλίου και το MVP Award αποκτούν δύο ακόμα συνάδελφοί μας: Ο Γιώργος Σίμος (System Center Configuration Manager) από τη Θεσσαλονίκη και ο Μιχάλης Αθανασσέλης (Windows Desktop Experience) από την Αθήνα.

Ευχόμαστε συγχαρητήρια και στους δύο και τους ευχαριστούμε για την μέχρι τώρα προσφορά τους στην κοινότητα. Δείτε και την σχετική ανακοίνωση στο blog του Alessandro Teglia, του MVP Lead για την Ευρώπη εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Σκίσαμε πάλι

Εννοείτε ότι απο τους δύο νέους MVP περιμένουμε δουλειάααααααα

Να μην ξεχάσουμε να συγχαρούμε και τον Δημήτρη Παπίτση, εκ των moderators του axc (dimitris) που ανανέωσε τον τίτλο του MVP για άλλο έναν χρόνο.

Είναι επιτυχία να γίνεις MVP αλλά ακόμη μεγαλύτερη να διατηρήσεις τον τίτλο !!!!!

Μπράβο σε όλους.

Πλέον οι ITpros MVP είναι:

1. Ανδρέας Τσούχλαρης

2.Δημήτρης Παπίτσης

3. Χρήστος Σπανουγάκης

4.Βαγγέλης Καψαλάκης

5. Γιώργος Σίμος

6.Μιχάλης Αθανασέλης

Η Ελλάδα ζεί δόξες !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχαρητήρια! Προ ολίγων μηνών ήμασταν 3 κι ο κούκος, τώρα αυξηθήκαμε σημαντικά. Άντε και σε ανώτερα. Να παίρνουν σειρά κι άλλοι!

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχαρητήρια! Προ ολίγων μηνών ήμασταν 3 κι ο κούκος, τώρα αυξηθήκαμε σημαντικά. Άντε και σε ανώτερα. Να παίρνουν σειρά κι άλλοι!

Και μάλιστα κάποια στιγμή είχαμε χάσει και τον κούκο !

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και απο μένα στους ΝΕΟΥΣ ΜVPs...

Στον φίλο και συνάδελφο Μιχάλη Αθανασέλλη και στον αγαπητό Γεώργιο Σίμο.

Μπράβο παιδιά, μακάρι να γίνετε παράδειγμα προς νέους υποσχόμενους MVPs..

Και πάλι Συγχαρητήρια.

V[Y]

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και ελπίζω να ανταποκριθώ στις ανάγκες του τίτλου αυτού και να συνεχίζω να προσφέρω στην κοινότητα μέσα απο τις γνωστές δραστηριότητες μου.

Συγχαρητήρια στο Μιχάλη Frees 76 Αθανασέλη και στο Δημήτρη Παπίτση, χαίρομαι πολύ που είμαι μέλος του Ελληνικου MVP Club το οποίο απαρτίζεται απο τους αξιόλογους και ανιδιοτελείς συναδέλφους.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους και να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου στον Γιώργο τα θερμά μου συγχαρητήρια!!! Επίσης ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο φίλο μου και δάσκαλό μου Νάσο Κλαδάκη αλλά και όλους όσους με βοήθησαν να πετύχω την αναγνώριση αυτή και υπόσχομαι να συνεχίσω να βοηθάω την κοινότητα όσο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά για την προσπάθεια που έκαναν την προηγούμενη χρονιά και καλό κουραγιο από εδώ και εμπρός. Μπράβο και σε όλους τους υπόλοιπους για την συμμετοχή τους στο autoexec.gr. Οι πληροφορίες που έχουμε από το εξωτερικό είναι ότι η δουλειά που γίνεται εδώ είναι αξιοζήλευτη και πολύ υψηλού επιπέδου. Έχουμε καταφέρει να μαζέψουμε σε έναν χώρο επαγγελματίες με τεχνογνωσία που σε άλλες χώρες είναι διάσπαρτοι σε διάφορα groups. Δυστυχώς (ευτυχώς για την γλώσσα μας) τα κείμενα είναι στα ελληνικά, διαφορετικά θα είμασταν ήδη σημείο αναφοράς για όλο τον κόσμο.

Και ένα μπράβο και στο Culminis που πέρασε τα 4.000.000 μέλη! Φαίνεται ότι τα προβλήματα είναι κοινά και μόνο με συνεργασία μπορούν να επιλυθούν γρήγορα και αξιόπιστα.

Link to comment
Share on other sites

Ήδη με έχουν ρωτήσει αρκετοί συνάδελφοι απο το εξωτερικό (MVP και λοιποί) να μπορούν να γίνουν μέλη  και ....πως μπορούν να δουν το περιεχόμενο στα αγγλικά :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγχαρητήρια και στους δύο για αυτήν την μεγάλη διάκριση.

Όσο για αυτό για τα Αγγλικά.. μην τρελαθούμε τώρα στην Ελλάδα ζούμε και  Ελληνικά γράφουμε και μιλάμε. Μην ξενερώσουμε τώρα έτσι άσχημα με τα κώλο αγγλικά τους, ας μάθουν αυτοί Ελληνικά [;)]

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε παιδιά, και εμένα μου αρέσει περισσότερο να γράφω στη μητρική μου γλώσσα, ίσως αν αποφασίσω να γράψω κάτι στα αγγλικά να το κάνω στο άλλο blog μου.

Link to comment
Share on other sites

Ήδη με έχουν ρωτήσει αρκετοί συνάδελφοι απο το εξωτερικό (MVP και λοιποί) να μπορούν να γίνουν μέλη  και ....πως μπορούν να δουν το περιεχόμενο στα αγγλικά :)

Προφανώς δε γνωρίζουν ότι το Google Translate υποστηρίζει εδώ και πολλά χρόνια μετάφραση από τα Ελληνικά σε καμιά 50ρια γλώσσες (το Bing δε μας έχει κάνει την τιμή ακόμα).

Link to comment
Share on other sites

δεν το είχα δει αυτό....ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΔΕΡΦΕ...ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ

όσο για τον George...τι να πω...

 

respeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeect

Link to comment
Share on other sites

Άστα τα ψόφια blackman, την διπλανή ανακοίνωση του 14ου event την είδες....[:)] αυτή άργησες υπερβολικά θα έλεγα. Αλλά θα σου δείξω εγώ θα δεις τι θα πάθεις.... [6]

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...