Jump to content

14ο Autoexec community event στον Πειραιά - be there!


Recommended Posts

Με μεγάλη χαρά ανακοινώνουμε το 14ο Autoexec.gr Community Event, την Τετάρτη, 8 Ιουλίου 2009 στις 18:00, στο ξενοδοχείο Mistral (Λεωφ. Αλ. Παπαναστασίου 105, Καστέλλα). Ναι, επιτέλους, οι κάτοικοι των νότιων προαστίων για πρώτη φορά δεν θα ξενιτευτούν!<?xml:namespace prefix = o />

Οι ομιλίες που θα έχουμε σε αυτή τη συνάντηση:

1. Microsoft Office Communications Server 2007 R2 & IP PBX integration. Βαγγέλης Καψαλάκης (Vangelis), Γιώργος Σπηλιώτης (gspiliot)

2. First look : Exchange Server 2010. Παύλος Καλογεράς (pakalog)


 

FAQ

·         Χρειάζεται προεγγραφή; Όχι

·         Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

·         Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται

·         Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2 ώρες

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

εγώ κρατάω ότι για ακόμα μία φορά ο Hyper-Vaggelis παρουσιάζει... άι τέικ μάι χατ οφ

Your black hat or white hat? Choose your side my young padawan [:)]

Πως και αλλάξατε αίθουσα; Δεν ήταν διαθέσιμος ο Ηριδανός στην MS?

Link to comment
Share on other sites

Αντε να τα πουμε με θεα στην θαλασσα , αν και εχω γιατρο  εκεινη την ημερα θα ειμαι κατω , θελω να δω και τον Βαγγελη , <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Αντε με το καλο απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

εγώ κρατάω ότι για ακόμα μία φορά ο Hyper-Vaggelis παρουσιάζει... άι τέικ μάι χατ οφ

Your black hat or white hat? Choose your side my young padawan [:)]

Πως και αλλάξατε αίθουσα; Δεν ήταν διαθέσιμος ο Ηριδανός στην MS?

 

my black hat...the black force empowers me...

ελπίζω να κάνουμε και μπάνιο στην πισίνα μετά...φανταστείτε Κλαδάκη με μαγιό μετά από meeting και με φόρα...βουτιά μπόμπα στην πισίνα...και να φωνάζει... SYSTEEEM CEEENTEEEEEEER.....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερο για την εποχή απο Iridanos

@blackman: αυτο να δω .......

Θα ειμαι και εγώ εκεί με τα accessories που μας έδωσαν ms/dell (ξέρουν κάποιοι)

Εχω την φοβερή ατυχία το βράδυ να είμαι καλεσμένος σε κρεββάτι, γίνονται και λάθη, οπότε δεν θα παραμείνω για πολύ [:(]

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την Τετάρτη όλοι εκεί ε?

Το καλύτερο είναι ότι το πρωί δίνω την πιστοποίηση για τον OCS R2 (70-638) και το απόγευμα έχουμε παρουσίαση τί να πω....[:)]

V

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την Τετάρτη όλοι εκεί ε?

Το καλύτερο είναι ότι το πρωί δίνω την πιστοποίηση για τον OCS R2 (70-638) και το απόγευμα έχουμε παρουσίαση τί να πω....[:)]

V

 

Καλή τύχη [Y]

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την Τετάρτη όλοι εκεί ε?

Το καλύτερο είναι ότι το πρωί δίνω την πιστοποίηση για τον OCS R2 (70-638) και το απόγευμα έχουμε παρουσίαση τί να πω....[:)]

V

 

Καλή τύχη [Y]

 

Thnx..

Τελικά έγινα και OCS Cert...[:)]

V

 

Link to comment
Share on other sites

Από όσους παρευρέθησαν στο γεύμα, υπάρχει κάποιος που θα τον ενοχλούσε να φαίνεται στην αναμνηστική φωτό που τραβήξαμε ?

Link to comment
Share on other sites

Σορυ απο εμενα που δεν ακολουθησα, βγηκα να παρω το πορτοφολι απο το αμαξι και να ερθω επανω, αλλα επεσε

τηλεπαντοφλα και επρεπε να παω να μαζεψω την οικογενεια.

ΑΧ αυτα τα κινητα!!!!

 

 

ΝΚ

 

Link to comment
Share on other sites

nkspeed: Συγχωρεμένος.

dgriman: Τις ανεβάζεις στις φωτογραφίες - έφτιαξα μια "έκθεση" για το 14ο και έχεις πρόσβαση για προσθήκες. Από την επόμενη φορά θα σου έχουμε jacket με Autoexec Official Photographer λογότυπο για να έχεις ελεύθερη πρόσβαση σε όλους τους χώρους και να μπορείς να βγάλεις photo των VIPs όπως π.χ. τον Κλαδάκη.

Ευχαριστούμε πολύ όλα τα παιδιά που ήταν στην συνάντηση. Ακόμη περισσότερο όσους ξενύχτησαν (λίγο) μαζί μας στην συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

nkspeed: Συγχωρεμένος.

dgriman: Τις ανεβάζεις στις φωτογραφίες - έφτιαξα μια "έκθεση" για το 14ο και έχεις πρόσβαση για προσθήκες. Από την επόμενη φορά θα σου έχουμε jacket με Autoexec Official Photographer λογότυπο για να έχεις ελεύθερη πρόσβαση σε όλους τους χώρους και να μπορείς να βγάλεις photo των VIPs όπως π.χ. τον Κλαδάκη.

Ευχαριστούμε πολύ όλα τα παιδιά που ήταν στην συνάντηση. Ακόμη περισσότερο όσους ξενύχτησαν (λίγο) μαζί μας στην συνέχεια.

 

Την έχω ανεβάσει. Thanks

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...