Jump to content

Η UMBRELLA Consulting ζητάει συνεργάτες για 2 μεγάλα Ευρωπαϊκά προγράμματα!


 Share

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

 

Η εταιρία μου,  UMBRELLA Consulting (http://www.umbrellaconsulting.gr/), ενδιαφέρεται για εύρεση συνεργατών

καθώς και για την προσχώρηση σε incubator στα πλαίσια ανάπτυξης της προς την Ευρώπη.

Πιο συγκεκριμένα, η εταιρία μου έχει ήδη αναπτύξει ένα σύνολο εφαρμογών και λύσεων και μέσα σε αυτά

είναι και τα παρακάτω projects...

 

1. remath.net.

Πρόκειται για ένα επαναστατικό σύστημα το οποίο ειδικεύεται στο computation τεράστιων αριθμών (number crunching)

και έχει άμεση σχέση με το virtualization ώς προς την αποδέσμευση του λογισμικού από την εσωτερική bit-architecture

καθώς και με τους οπτικούς υπολογιστές.

 

2. Web ARK.

Πρόκειται για μια πλατφόρμα για την ανάπτυξη web εφαρμογών και social communities μέσα απο τον ίδιο τον browser,

χωρίς την ανάγκη κάποιου τοπικά εγκατεστημένου IDE. Με αυτό τον τρόπο έχουμε κεντρικό έλεγχο και αναρίθμητα

advantages για το μέλλον του Web.

 

Σημαντικό είναι να σημειώσω πως τα πιο πολλά project μας είναι στηριγμένα σε τεχνολογίες .NET και

θέλουμε να στηρίξουμε το μέλλον των παραπάνω επάνω στην πλατφόρμα .NET.

 

Πιο πολλές πληροφορίες σχετικά με τα παραπάνω μπορείται να βρείτε και στο site της εταιρίας μας.

 

Εάν ενδιαφέρεστε και επίσης ζητάτε περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου

είτε μέσω e-mail: [email protected]

είτε μέσω κινητού: 6979208478 μετά τις 6:00 μμ.

 

Ευχαριστώ!

 

 

 

Με εκτίμηση,

Δελαπόρτας Γεώργιος

Μηχανικός Η/Υ

MSc in Data Communications and Networking

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...