Jump to content

Στην τελική ευθεία για το IT PRO Connections 2009 !


 Share

Recommended Posts

Οι πυρετώδεις προετοιμασίες συνεχίζονται και μετά την επιστροφή μας από την TechEd στο Βερολίνο. Οι συμμετοχές αυξάνονται συνεχώς με καταιγιστικούς ρυθμούς, όσοι δεν δηλώσατε ακόμα προλάβετε γιατί δεν έχουμε απεριόριστες θέσεις.

Πάρτε μια γεύση από το περιεχόμενο και δείτε το ΝΕΟ video στην πρώτη σελίδα της ιστοσελίδας του IT PRO Connections 2009 στη διεύθυνση http://www.itproconnections.gr

Θα σας δούμε το Σάββατο στις 21 Νοεμβρίου !

Link to comment
Share on other sites

ωραίο video...την επόμενη φορά θα είμαι και εγώ μέσα...αλλά γέλασα πολύ με οτν Καψαλάκη... ΝΑΙ?ΝΑΙ?μπαμ...ντουπ...μπαμ...

 

Τελικά υπάρχουν και άλλοι τρόποι επικοινωνίας....

 

χαχαχαχαχαχα

 

σουπεεερ

Link to comment
Share on other sites

 

Χαχαχα! Έπεσα κάτω από τα γέλια με τον Βαγγέλη και το τηλέφωνο! .....  Μου

θύμισε λίγο "IT Crowd" όπου τσαντίζεται ο Moss και πιάνει την οθόνη και

τη στέλνει στην άλλη άκρη του δωματίου!

 

See you there [:D]

 

Link to comment
Share on other sites

itpro_front.jpg

Καθώς πλησιάζουμε στην λήξη του IT PRO Connections 2009, θα πρέπει να πούμε ότι όλοι οι ομιλητές ήταν άψογοι, η συμμετοχή του κοινού πέρα από κάθε προηγούμενο και η διοργάνωση άψογη. Πραγματικά χάσατε όσοι δεν μπορέσατε να παρευρεθείτε. Σύντομα θα σας δώσουμε πληροφορίες για το τι παρουσιάστηκε αυτό το διήμερο.

 

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα με τον χρηστο. οι παρουσιασεις δεν ηταν μονο αψογες αλλα και αρκετα advanced, με demo σεδον σε καθε παρουσιαση!!!

Μακαρι να ειχαμε περισσοτερα τετοια ΣΚ στην Ελλαδα.

 

 

ΝΚ

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά Jennifer αλλά

 

Hyper-Jennifer

:-D

 

Παντως πρεπει να του δινεται τα καλυτερα ναρκωτικα.Το πρωι του σαββατου εβλεπες σε ολους τα αποτελεσματα του μηδαμινου χτεσινου υπνου λογω της προετοιμασιας και αυτος εσκασε μυτη μεσα στο χαμογελο σαν να μην ετρεχε τιποτα[:D]..ασε που δεν αφησε και τα demo να τρεξουν σωστα λογο της σωστης δουλειας που εκανε!Αισχος!

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...