Jump to content

New Efficiency Launch 10 Δεκεμβρίου 2009 (Windows 7, Windows Server 2008 R2, Exchange 2010, Windows Phone


Akladakis
 Share

Recommended Posts

H Microsoft  Ελλάς σας προσκαλεί στην επίσημη παρουσίαση των Windows 7, Windows Server 2008 R2, Microsoft Exchange Server 2010 & Windows Phone με κεντρικό ομιλητή τον κ. Mark Minasi.

 

Στις 10/12/2009 9:00 π.μ. στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών (Λεωφόρος Βασ. Σοφίας & Κόκκαλη, Αθήνα)

 

Για να εξασφαλίσετε τη συμμετοχή σας, εγγραφείτε εγκαίρως στο www.microsoft.com/hellas/events  ή τηλεφωνήστε στο 210-9696434.

 

Οι θέσεις είναι περιορισμένες και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα ήδη αλλά δεν ξέρω αν θα πείσω το αφεντικό μου να έρθω.

 

Στη χειρότερη περίπτωση ίσως πάρω άδεια.

 

Να ξαναδώ το Νάσο με τα μαγικά του (WOL over WiFi και migrate Win XP to Win 7) και τι στον κόσμο.

 

Τύφλα να'χει ο Χάρη Πότερ.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκλεισα τη θέση μου προχθές και είμαι ready ...!!!

Περιμένω με ανυπομονησία να δώ την παρουσίαση, λόγω του οτι είναι πρώτη φορά που θα συμμετάσχω..

Link to comment
Share on other sites

Να επισημάνουμε ότι όλοι οι Έλληνες MVPs θα είναι παρόντες στα ειδικά Ask The Experts booths που θα βρίσκονται στον χώρο, ώστε να έχουν άμεση επαφή μαζί σας και να απαντούν στους προβληματισμούς και στις απορίες σας. Σας περιμένουμε !!

Link to comment
Share on other sites

Καλα παιδιά είστε άπαιχτοι...! Έχω δεί κάποια videos που έχετε ανεβάσει απο διάφορες παρουσιάσεις και τί να πώ.. έχω ενθουσιαστεί!

Το πολύ θετικό είναι πως δίνετε το Kickstart σε κάποιον να ξεκινήσει να ασχολείται πολύ σοβαρά με το IT. Και αυτό χρειάζεται πολύ στις μέρες μας.

Πραγματικά μπράβο σας!

Καλά, πώς τα προλαβαίνετε όλα ? Παρουσιάσεις, δουλειά, (παιδιά ίσως?), οικογένεια, blogging... ??? Ι mean... WTF ? (που λένε και οι Αμερικάνοι..) [:D]

EDIT : (Άσχετο) Υπάρχει κάποια πιθανότητα να γίνει παρουσίαση του Microsoft Forefront Client Security ? Και γενικά για τα "Forefront" προϊόντα ?.. Θα με ενδιέφερε πάάάρα πολύ! τρελά μπορώ να πώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλα παιδιά είστε άπαιχτοι...! Έχω δεί κάποια videos που έχετε ανεβάσει απο διάφορες παρουσιάσεις και τί να πώ.. έχω ενθουσιαστεί!

Το πολύ θετικό είναι πως δίνετε το Kickstart σε κάποιον να ξεκινήσει να ασχολείται πολύ σοβαρά με το IT. Και αυτό χρειάζεται πολύ στις μέρες μας.

Πραγματικά μπράβο σας!

Καλά, πώς τα προλαβαίνετε όλα ? Παρουσιάσεις, δουλειά, (παιδιά ίσως?), οικογένεια, blogging... ??? Ι mean... WTF ? (που λένε και οι Αμερικάνοι..) [:D]

EDIT : (Άσχετο) Υπάρχει κάποια πιθανότητα να γίνει παρουσίαση του Microsoft Forefront Client Security ? Και γενικά για τα "Forefront" προϊόντα ?.. Θα με ενδιέφερε πάάάρα πολύ! τρελά μπορώ να πώ.

 

Πως τα καταφέρνουμε;;;;

 

Με πολλή δουλειά, ξενύχτια, ανελέητο διάβασμα και πρέπει να προλάβουμε και δουλειές, οικογένεια, ααα και μην ξεχάσω την αυταπάρνηση.....

Το σίγουρο είναι ότι η κούραση είναι απίστευτη.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χίλια μπράβο για την παρουσίαση σήμερα. Είσασταν φοβεροί!

 

Ρε παιδιά, αυτός ο Mark Minasi πολύ καλός ! Showman ο τύπος έτσι ???

 

Και πάλι μπράβο σε όλους !!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ετοιμάσει ένα video με το Minassi να μιλά για το Active Directory, βρίσκεται στο Youtube και θα το δείτε και σε σχετικό blog post μου οσονούπω, μέχρι τότε δείτε το και γράψτε σχόλια:

Ήδη το video έχει τρελλά hits απο τη Δύση!

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...