Jump to content

MCITP: WINDOWS SERVER 2008 ADMINISTRATOR από την Ελληνοαμερικανική Ένωση


Vangelis
 Share

Recommended Posts

Με την εγγύηση δυο μεγάλων ονομάτων!

 

Για όσους στοχεύουν στην γνώση διαχείρισης εταιρικών δικτύων μέσω ενός ολοκληρωμένου ακαδημαϊκού προγράμματος, και όχι ενός ταχύρρυθμου σεμιναρίου

 

Για όσους επιθυμούν την εξειδίκευση στην διαχείριση δικτύων σε περιβάλλον Microsoft Windows Server 2008

 

Ξεκινάμε έναν νέο πρόγραμμα εκπαίδευσης με σκοπό την απόκτηση της πιστοποίησης MCITP: Windows Server 2008.

 

Προσαρμόσαμε την ύλη των σεμιναρίων στα δεδομένα της Ελληνικής πραγματικότητας. Στόχος μας είναι να αποκτήσετε την απαραίτητη γνώση για την αγορά εργασίας, αλλά και να προετοιμαστείτε για τις εξετάσεις. Μόνο στην Ελληνοαμερικανική Ένωση θα έχετε:

 

  • Εκπαίδευση που ολοκληρώνεται σε ένα ακαδημαϊκό έτος (παρακολούθηση 2 φορές την εβδομάδα), ώστε να υπάρχει ο απαραίτητος χρόνος για να αφομοιώνεται και να εμπεδώνεται η διδακτέα ύλη

  • Δωρεάν επιπλέον ώρες εργαστηριακής εκπαίδευσης και προετοιμασία για τις εξετάσεις των πιστοποιήσεων με την παρουσία του καθηγητή

  • Εργαστηριακό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας

  • Επίσημο εκπαιδευτικό υλικό της Microsoft

  • Πιστοποιητικό παρακολούθησης της Microsoft

  • Εκπαίδευση από τους πιο καταξιωμένους στο χώρο της Πληροφορικής καθηγητές και επαγγελματίες

 

Επωφεληθείτε από τη νέα τιμή του πακέτου.

Έναρξη νέων τμημάτων από 22 Φεβρουαρίου.

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Email: it@hau.gr

Tηλ.: 2103680066, 2103680966, 2103680912

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το κυριότερο, κατα την γνώμη μου, είναι ποιός / ποιοί θα κάνουν τα μαθήματα.

Και η τιμή βέβαια παίζει ρόλο.

Πάντως ο Βαγγέλης έχει δώσει και στοιχεία επικοινωνίας για πληροφορίες

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο,

δεν έχω δει σε κανένα cpls όταν ανακοινώνουν πρόγραμμα σεμιναρίων να αναγράφουν και τον εισηγητή. Και ίσως να είναι και ΟΚ αυτό.

Αυτό που με εκνευρίζει εμένα είναι όταν ρωτάς ποιός το κάνει και είναι μετά απο 2 μήνες π.χ. σου λένε δεν το ξέρουμε ακόμα αλλά ο καθηγητής είναι ο κατάλληλος κτλ.

Δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο, αλλά σε προηγούμενη εμπερία μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...