Jump to content

Ιδέα για το site


Blackman
 Share

Recommended Posts

Πριν από λίγο με ρώτησε ένας συνάδελφος το εξής απλό για το autoexec. Υπάρχει κάπου που μπορώ να δω ποιοι είναι MVPs, Influencers ή ότι άλλο σε ποιον τομέα, ώστε είτε να ρωτήσω κάτι συγκεκριμένο ή να πάω να διαβάσω το Blog του;

 

Δεν είχα απάντηση σε αυτό...καθώς αν υπάρχει μου έχει διαφύγει.

 

Συνεπώς αν δεν μου έχει διαφύγει, τι θα λέγατε να υπάρχει κάποιο σημείο όπου θα υπάρχουν όλοι οι MVPs,Influencers κλπ όπου να είναι εύκολα προσβάσιμοι από κάποιον; Μιλάμε φυσικά, χωρίς να χρειαστεί να μπει στο forum ή να αναζητάει σχετικά posts.

 

Τι λέτε αφεντικά;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πως το εννοείς?

Να λέει "ειδικότητες" ?

Αν βάλεις απορία στο σωστό σημείο του forum, ο "ειδικός" ή όποιος ξέρει απαντάει. 

Για διευκρίνησε αν έχεις καμία συγκεκριμένη ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα σημείο πχ στο πλάι και να λέει:

MVPs

Frees76 - Desktop Experience MVP

vaggelis - Virtualization MVP

...

.

.

.

.

και ένα άλλο αντίστοιχο για Influencers ή ότι άλλο έχουμε σαν κοινότητα. Δεν ξέρω αν γίνονται κατανοητός;

Link to comment
Share on other sites

Η πρότασή σας πρωτοκολλήθηκε, καταγράφηκε και θα τεθεί υπόψη της αρμόδιας Επιτροπής Ανασχεδιασμού και Υλοποίησης του Νέου Ολοκληρωμένου Συστήματος Διαδραστικής Πληροφόρησης Επαγγελματιών Πληροφορικής Ελλάδος.

Θα σας σταλεί ενημερωτικό δελτίο κατά την επόμενη φάση των εργασιών μας.

Link to comment
Share on other sites

Αντε να πω κ εγω τον πονο μου. υπαρχει περιπτωση οταν παταμε πανω σε ενα thread να μας πηγαινει στο τελευταιο post που εχουμε διαβασει? ειδικα αν ειναι 3-4 pages αντε να βρεις μεχρι που ειχες παρακολουθησει

 

ΝΚ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τελικά τι θα γίνει με την ιδέα; Πέρασε από το κεντρική επιτροπή; Θα δοθεί για δημοψήφισμα; Ο γενικός γραμματέας του κόμματος τι λέει; Γιατί τα πεντοχίλιαρα δεν είναι πετσετάκια;

 

αυτά

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...