Jump to content

23ο Autoexec.gr Community Event, Αθήνα, Τετάρτη 9 Ιουνίου 2010


Recommended Posts

Με μεγάλη χαρά ανακοινώνουμε το 23ο Autoexec.gr  Community Event, την Τετάρτη, 9 Ιουνίου 2010  στις 18:30, στις εγκαταστάσεις της Microsoft Hellas (Κηφισίας 221, Μαρούσι). 

Στο event θα γίνουν οι παρακάτω ομιλίες:     

o    Γνωριμία με τον Forefront TMG 2010. Τι καινούργιο περιλαμβάνει ο αντικαταστάτης του ISA. Παρουσιάζει ο  Δρ. Ιορδάνης Τσαφαρίδης.

o    Να με παίρνανε τα σύννεφα (BPOS). Μια ματιά στο cloud. Ο Παναγιώτης Κουρής σε μία …νεφελώδη παρουσίαση.

  

Και όπως πάντα θα κληρωθεί κάτι ..χρήσιμο. 

FAQ

·         Χρειάζεται προεγγραφή; Όχι

·         Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

·         Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται

·         Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2 ώρες

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ,Γεια σου Θανάση

 

Πρώτο Post στο Forum ,σας χαιρετώ όλους [:D] , και θα προσπαθήσω να συμμετάσχω αυριο στην εκδήλωση για να σας γνωρίσω καλύτερα .. [:D]

 

Ελπίζω να μην προκύψει κάτι έκτακτο (όπως πάντα ...) αύριο στην δουλειά και να μπορέσω να είμαι εκεί ..... [;)]

Link to comment
Share on other sites

ε ίσως να είμαι και εγώ εκεί... έτσι για να σπάσω τον ΠΑΓΟ... :P

 Ήσουν ΠΑΓΟθραυστικότατος [H]

 

αρχικά με είχατε βάλει σε καραντάϊν πάνω σε μία πλατυφόρμα γιατί αλλιώς θα με κυνηγούσε η MAFIA του Κουρή.

χαχα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε όσους ήρθαν στο event.

Κατατάσσω το 23ο event στα πολύ καλά, και οι δύο ομιλιές προκάλεσαν ζωηρές συζητήσεις ακόμη και ...φόβο για το μέλλον του IT Pro.

Ακόμη και το post-(Mpira+paidiaki)-event ήταν πολύ δυνατό και συζητήθηκαν τα επόμενα βήματα της κοινότητας.

Κληρώθηκαν 3 δώρα (Βιβλίο του SCCM, System Center Essentials με 10 server και 50 client cals, Ενα απο τα πρώτα office 2010 pro που ήρθαν στην Ελλάδα) και όλοι οι συμμετέχοντες πήραν απο ένα t-shirt.

Ραντεβού το Σεπτέμβρη....καλό καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...