Jump to content

Τελικά το IT Pro Connections είναι θεσμός?


Recommended Posts

ΟΛΕ !!! ΟΛΕ !!!!

είμαι σίγουρος οτι ακόμα μια φορά το συνέδριο θα προσφέρει γνώσεις υψηλής τεχνογνωσίας στου συμμετέχοντες.

Θα το εκτιμούσα, αν είναι εφικτό, η συνάντηση να γίνει μετά τις 19/07 για να έχω γυρίσει απο το WPC και να μπορώ να συμμετέχω

 

Link to comment
Share on other sites

Με τις ημερομηνίες υπάρχει ένα προβληματάκι γιατί είναι πλέον καλοκαίρι και κάποιοι (τυχεροί) θα λείψουν κάποια διαστήματα. Δύσκολα θα μπορέσουμε να βολευτούμε όλοι ταυτόχρονα. Αλλά θα κάνουμε κάθε δυνατή προσπάθεια...

Link to comment
Share on other sites

Να σε συγχαρώ και εγώ Νάσο για την «γενναία» απόφαση , στην δύσκολη συγκυρία που βιώνουμε όλοι, να πραγματοποιηθεί και πάλι το IT Pro Connections.

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

Πιστεύω ότι όλοι πρέπει να συμβάλλουμε με οποιοδήποτε τρόπο ώστε να πραγματοποιηθεί η εκδήλωση διατηρώντας σε υψηλό επίπεδο τις παρουσιάσεις,

έστω και αν έχουμε κάποιους συμβιβασμούς όσο αφορά το κόστος σε άλλους τομείς της , λόγω εποχής.

 

Περιμένω να ανακοινώσεις την ημερομηνία που θα πραγματοποιηθεί το  1ο οργανωτικό meeting για να τα πούμε και από κοντά.

 

Link to comment
Share on other sites

Η καλλίτερη απόφαση που θα μπορούσατε να πάρετε ήταν αυτή. Δεν είχα παρακολουθήσει τα δύο προηγούμενα αλλά πιστεύω ότι στο φετινό θα είμαι εκεί.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

είμαι νέος και στο φόρουμ αλλά και στο επάγγελμα του ΙΤ. Ένα τέτοιο συνέδριο (από ό,τι είδα και την θεματολογία του 2009) θα με ενδιέφερε πολύ. Θετικό είναι ότι γίνεται Σαββατοκύριακο ώστε να έχουμε την δυνατότητα και από Β.Ελλάδα να κατέβουμε. Της Κυριακής όμως η λήξη μήπως θα μπορούσε να είναι νωρίτερα (ώστε να υπάρχει χρόνος επιστροφής για την δουλειά της Δευτέρας);

 

Εάν το οργανώσετε είμαι μέσα (εκτός κάποιου απροόπτου).

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ser_jlv πρέπει να χωρέσουμε πάρα πολλά πράγματα μέσα σε ένα Σαββατοκύριακο. Οι λύσεις είναι δύο: φεύγεις κανονικά μετά το τελευταίο session (και αν πετάς απλά κλείνεις βραδυνή πτήση, αν οδηγείς θα είναι ένα ζόρι αλλά θα φτάσεις αργά την νύχτα βόρεια) ή χάνεις 1-2 sessions και φεύγεις όποτε σε βολεύει.

Αν ρωτήσεις πάντως τα παιδιά που ήταν πέρσι ή πρόπερσι, θα σου εξηγήσουν γιατί κανένας δεν σηκώθηκε από τη θέση του μέχρι να "σφυρίξουμε την λήξη". Τα θέματα (περιεχόμενο και παρουσίαση) είναι άκρως ενδιαφέροντα και επιπέδου TechEd. Αυτό το εγγυούμαστε και για φέτος. Λεπτομέρειες σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω με ιδιαίτερο ενδιαφέρον νεότερα για τον θεσμό αυτό. Με βλέπω κι εγώ να ζορίζομαι για να επιστρέψω εγκαίρως αλλά να παρακολουθώ μέχρι τέλους το σεμινάριο!

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...