Jump to content

IT Pro| Dev Connections 2010...είναι γεγονός.


Recommended Posts

Είναι γεγονός.... αυτό που μας ζητήσατε, αυτό που όλοι περιμέναμε. Θα το κάνουμε και πάλι. Και θα είναι μεγαλύτερο από ότι έχει γίνει μέχρι τώρα.

topbanner.jpg?psid=1

Όπως αναφέρει και το επίσημο site www.itprodevconnections.gr:

Μετά την επιτυχία του CyberCrime - Security Forum το 2008 και του IT Pro Connections το 2009, φέτος γινόμαστε ακόμα μεγαλύτεροι.

Η κοινότητα επαγγελματιών πληροφορικής, το autoexec.gr, σε συνεργασία με την αντίστοιχη κοινότητα developers dotNETZone, θα παρουσιάσουν ένα event με δυο παράλληλα tracks! Ένα με θεματολογία IT Pro και ένα για ανάπτυξη εφαρμογών με τεχνολογίες .NET, πάντα με τον ίδιο καθαρά τεχνικό προσανατολισμό.

Η εκδήλωση θα διαρκέσει δύο ολόκληρες ημέρες, σε νέο πολυχώρο για να χωρέσουμε όλοι μαζί άνετα. Σας περιμένουμε στις 27 και 28 Νοεμβρίου 2010 στο Εκπαιδευτικό Κέντρο της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδος! Ενώνουμε τις δυνάμεις μας και μεγαλώνουμε κι άλλο...

Η εκδήλωση απευθύνεται αποκλειστικά σε επαγγελματίες ΙΤ και Developers που δεν έχουν χρόνο για χάσιμο σε παρουσιάσεις προϊόντων με πληροφορίες που θα μπορούσαν να βρουν μόνοι τους στο διαδίκτυο.

Επισκεφτείτε το site του event, στείλτε μας τις παρατηρήσεις σας, στείλτε μας τις προτιμήσεις σας για τα θέματα που θα θέλατε να δείτε (στο content (at) itprodevconnections . gr) και φυσικά... δηλώστε συμμετοχή εκμεταλλευόμενοι τις εξαιρετικά χαμηλές τιμές.

Στους συμμετέχοντες του super early bird (μέχρι 30 Σεπτεμβρίου) θα κληρωθούν χρήσιμα δώρα.

Για προτάσεις συνεργασίας, χορηγίες, διαφημίσεις επικοινωνήστε μαζί μας στο production (at) itprodevconnections . gr.

Για περισσότερες από δύο συμμετοχές και για ειδικές προσφορές επικοινωνήστε στο register (at) itprodevconnections . gr.

Σας περιμένουμε!

 

Link to comment
Share on other sites

θα συμπληρώσω ότι όποιος το χάσει θα βαράει το κεφάλι του στο τοίχο, ετοιμάζουμε θεματολογία που εφάμιλη θα βρείτε από teched και πάνω

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους η είδηση για τους IT Pros της χρονιάς που τρέχει.

 

Και όπως λέει και ο αξεπέραστος Θανάσης Βέγγος ως Πράκτωρ Θου-Βου Βουρ για IT Pro| Dev Connections 2010!!!!!!!!

 

Δρ Ιορδάνης Τσαφαρίδης

ΙΤ Manager

BTI Hellas AEE

 

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ ότι στον δικτυακό τόπο της εκδήλωσης http://www.itprodevconnections.gr προστίθεται συνεχώς περιεχόμενο, οπότε έχετε λόγο για να την επισκέπτεστε συχνά. Φυσικά υπάρχει και το twitter εδώ: http://twitter.com/itprodevgreece

 

Link to comment
Share on other sites

Η απήχηση περνάει απο το χέρι όλων μας.

Να διαδώσουμε το πνεύμα και το περιεχόμενο του event.

Πρέπει ο κόσμος της πληροφορικής να μάθει τι πραγματικά συμβαίνει σε αυτά τα event.

Να μην φοβάται ότι είμαστε άσχετοι, ερασιτέχνες, τυχαίοι, πωλητές, marketing oriented.

Θέλουμε να πιστεύουμε ότι το περιεχόμενο είναι αυστηρά τεχνικό και προσφέρει κάτι σε όποιον το παρακολουθεί.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο technical event της Ελλάδας (και ίσως όχι μόνο) είναι γεγονός.

Πραγματικά είναι μοναδική ευκαιρία για itpros και developers να γνωρίσουν απο κοντά τις τεχνολογικές εξελίξης με άκρως τεχνικό περιεχόμενο !!!!!!

Να είμαστε ΟΛΟΙ εκεί !!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχουμε προβάλει το event πάρα πολύ, έχουμε ήδη ένα σημαντικό αριθμό εγγραφών !!!!

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ.

Εφτασε η στιγμή να κάνουμε το event γνωστό σε ακόμη περισσότερο κόσμο. Θα εκτιμούσαμε κάθε βοήθεια απο όλους.

Γίνετε οι πρεσβευτές μας στην εταιρία σας, στους φίλους και τους γνωστούς. Στείλτε emails, συζητήστε για το event, διαδώστε τον ενθουσιασμό σας γι αυτό σε όσους νόμιζετε ότι θα ενδιέφερε αυτή η προσπάθεια.

Παρακολουθείτε συχνά το site του event αφού σύντομα θα ξεκινήσουν οι πρώτες κληρώσεις δώρων μεταξύ των συμμετεχόντων.

Θυμηθείτε ότι αυτό το event είναι δικό σας, απο την κοινότητα για την κοινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από εμένα σε όσους δούλεψαν και θα δουλεψουν για να γίνει αυτό το event πραγματικότητα. Πρώτη φορά φέτος θα κατέβω σε ένα τέτοιο μεγάλο γεγονός και δε βλέπω την ώρα.

 

Όσο για την διάδοση του event..τα social media κάνουν θαύματα.. Κάποιο group - εκδήλωση :έχει καταχωρηθεί στο facebook ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

O Σ. Τζόνσον έλεγε: « Η γνώση είναι δύο ειδών: είτε ξέρουμε το αντικείμενο είτε ξέρουμε πού να βρούμε πληροφορίες γι' αυτό.» ότι και να διαλέξετε το σίγουρο είναι ότι στο IT PRO | Dev Connection θα βρείτε και τα δύο.
Link to comment
Share on other sites

Ναι δικαιείσαι !.

Αν δηλώσεις άμεσα έτσι κι αλλιώς παίρνεις την μεγαλύτερη δυνατή έκπτωση που ισχύει για όλους μέχρι 30 Σεπτ. και μπαίνεις στην κλήρωση για τα 2 MSDN αξίας 12500 euro,

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, καλώς σας βρίκα, θα είμαι και εγώ εκεί για πρώτη φορά.

 

Ασχολούμαι με την πληροφορική 15 χρόνια ως επαγγελματίας, τα τελευταία 6 χρόνια ως ΙΤ σε μεγάλη εμπορική εταιρία. Το τελευταίο διάστημα έχω διαβάσει μεγάλο μέρος του ιστολογίου αυτού, το οποίο έχεί μεγάλο ενδιαφέρον, και προεταιμάζομαι ψυχολογικά και άμεσα ξεκινάω και πρακτικά, για να μπορέσω να πιστοποιηθώ σε τεχνολογίες Microsoft. 

 

Και πάλι καλώς σας βρίκα, και θα τα πούμε και από κοντά.

 

Κώστας Κωττάκης

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, καλώς σας βρίκα, θα είμαι και εγώ εκεί για πρώτη φορά.

Ασχολούμαι με την πληροφορική 15 χρόνια ως επαγγελματίας, τα τελευταία 6 χρόνια ως ΙΤ σε μεγάλη εμπορική εταιρία. Το τελευταίο διάστημα έχω διαβάσει μεγάλο μέρος του ιστολογίου αυτού, το οποίο έχεί μεγάλο ενδιαφέρον, και προεταιμάζομαι ψυχολογικά και άμεσα ξεκινάω και πρακτικά, για να μπορέσω να πιστοποιηθώ σε τεχνολογίες Microsoft. 

Και πάλι καλώς σας βρίκα, και θα τα πούμε και από κοντά.

Κώστας Κωττάκης

Καλώς ήρθες Κώστα.

Σε περιμένουμε να γνωριστούμε απο κοντά στo IT Pro|Dev Connections 2010

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω, για προσωπικούς λόγους, αλλα απο την πλευρά μου, βάζω ένα πολύ μικρό λιθαράκι στην προσπάθεια...! http://dailyfix.gr/it-pro-dev-connections-2010/ ΜΤ

Ευχαριστούμε για την υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...