Jump to content

IT Pro| Dev Connections 2010...είναι γεγονός.


Recommended Posts

Καλησπερα

 

Προσπάθησα να κάνω registration αλλά έβγαλε μήνυμα ότι δεν ολοκληρώθηκε η διαδικασία και θα διερευνηθεί .

Μήπως πρέπει να γίνει μια εξεταστική επιτροπή σαν αυτές που γίνονται στην ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ και είναι ΔΙΑΦΩΤΙΣΙΚΕΣ για να ολοκληρώσω επιτέλους το registration διότι βαρέθηκα να γράφω τα στοιχεία μου.

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είσαι ο πρώτος που το λές, και οι άλλοι 100+ που έχουν γραφτεί δεν το έχουν αναφέρει και μάλλον φταίει ότι δεν χρησιμοποιείς τον ...σωστό browser (αν υποψιαστώ....) στείλε τα στοιχεία σου με mail στο register @ itprodevconnections.gr με υπόμνηση... Ο Προβληματικός [:P]

Ετσι θα παρακαμφθεί άμεσα το πρόβλημα.

Σοβαρά, στείλε mail και θα βάλω αυτόν που έγραψε το πρόγραμμα να το καταχωρήσει 100 φορές.

ΑΝ υπάρχουν άλλα προβλήματα παρακαλώ να τα αναφέρετε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Με πληγώνεις οταν αναφέρεις οτι <<δεν χρησιμοποιείς τον ...σωστό browser (αν υποψιαστώ....) >> διότι στην παντοκρατορία του Netscape έδινα αγώνα για να τους πείσω να χρησιμοποιούν τον IE όταν ο ΘΕΟΣ (βλέπε Bill Gates ) τον ειχε ξεχάσει στην 54η ……… δισκέτα των windows .

 

Στο email '[email protected]' εχω στείλει και τα αποδεικτικά στοιχεία.

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά το registration, και αφού απεστάλει με mail και με φαξ (για καλό και κακό) και αφου πέρασαν 2 μέρες για να μου απαντήσει κάποιος οτι είδαν τη πληρώμη, έχω κάτι άλλο να περιμένω ?

Link to comment
Share on other sites

Με πληγώνεις οταν αναφέρεις οτι <<δεν χρησιμοποιείς τον ...σωστό browser (αν υποψιαστώ....) >> διότι στην παντοκρατορία του Netscape έδινα αγώνα για να τους πείσω να χρησιμοποιούν τον IE όταν ο ΘΕΟΣ (βλέπε Bill Gates ) τον ειχε ξεχάσει στην 54η ……… δισκέτα των windows .

Στο email '[email protected]' εχω στείλει και τα αποδεικτικά στοιχεία.

μηπως να δοκιμασεις κ με firefox???

:P

 

NK

Link to comment
Share on other sites

Μετά το registration, και αφού απεστάλει με mail και με φαξ (για καλό και κακό) και αφου πέρασαν 2 μέρες για να μου απαντήσει κάποιος οτι είδαν τη πληρώμη, έχω κάτι άλλο να περιμένω ?

Δημήτρη περιμένεις κάτι άλλο? Είμαστε εδώ για να καλύψουμε κάθε απαίτηση.

Μας συγχωρείτε για τις καθυστερήσεις στις απαντήσεις των emails. Η συμμετοχή είναι πολύ μεγάλη και δεν προλαβαίνουμε.

Αλλά υποσχόμαστε του χρόνου να πάρουμε 10 άτομα προσωπικό να απαντάνε αμέσως, και θα στείλουμε τον λογαριασμό σε όσους παραπονιούνται.

Ευχαριστουμεεεεεεεεεεε

[:D]

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...