Jump to content

Πρέπει να γίνω πιο ενεργός εδώ...


NLS
 Share

Recommended Posts

Είμαι τόσο καιρό registered, είμαι τόσα χρόνια στο χώρο, όταν θέλω είμαι πολυγραφότατος, μάλλον το χρωστάω και στο ίδιο μου το επάγγελμα (και τρόπο ζωής) να είμαι πιο ενεργός στο AutoExec...

 

(τώρα τι post ήταν αυτό;... σκέφτηκα δυνατά απλά :D)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Είμαι τόσο καιρό registered, είμαι τόσα χρόνια στο χώρο, όταν θέλω είμαι πολυγραφότατος, μάλλον το χρωστάω και στο ίδιο μου το επάγγελμα (και τρόπο ζωής) να είμαι πιο ενεργός στο AutoExec... (τώρα τι post ήταν αυτό;... σκέφτηκα δυνατά απλά :D)

Το μεν πνεύμα πρόθυμο... η δε σαρξ ασθενής :)

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο "πρόβλημα" είναι ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι ""τέρατα"" γνώσης στο αντικείμενό τους, οπότε τι να πούμε και να γράψουμε στο forum εμείς που ξεκινάμε τώρα να εξερευνούμε τις επαγγελματικές πτυχές του αντικειμένου...

 

Link to comment
Share on other sites

Ιδού πεδίο λαμπρό δόξης λοιπόν, κανένας δεν έγινε "τέρας" (υπερβολικός χαρακτηρισμός θα έλεγα) γνώσης χωρίς κόπο, διάβασμα και πολύ ενασχόληση.

Όλοι βοηθάνε εδώ μέσα, προσφέρετε ότι γνωρίζετε χωρίς να ντρέπεστε (γιατί έχουμε και πολλούς ντροπαλούς).

Και τέλος μη βάζετε ετικέτες σε κανένα, άνθρωποι είμαστε και έχουμε αδυναμίες όπως όλοι (και είμαστε θνητοί ούτως η άλλως).

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο "πρόβλημα" είναι ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι ""τέρατα"" γνώσης στο αντικείμενό τους, οπότε τι να πούμε και να γράψουμε στο forum εμείς που ξεκινάμε τώρα να εξερευνούμε τις επαγγελματικές πτυχές του αντικειμένου...

διαφωνω, υπαρχει χορος για ολους, αλωστε οι περισσοτερες ερωτησεις απο νεα μελη εχουν ηδη απαντηθει σε παλιοτερα ποστ, αν εχεις διαθεση και χρονο μπορεις να ειναι ενεργος.

 

 

ΝΚ

Languagesen>el GoogleCEIwBWow81JwATCgEIowESnyspAQCBACH5BAQFAAAALAAAAAAIAA8AAAdhgACCAAmCOoM4b4ccg0N8dQAZACgeAFUWIQ0DM3MKCGhQJ5NYKmgIB4MAHF4DgjtlZGolg2RYWGcoqYIXRAGDEiluZagAAxtQBUkZHRAAfnEAPQInL4MGJBEBkoIECg+qgQA7
γραφεις
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα με έβαζα στα τέρατα (και δεν ξέρω και πόσα είναι όσο τρέχουν οι εξελίξεις - μέχρι και η microsoft το κατάλαβε και έσπασε το προηγούμενο classification από certified και gold partnerships), αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ είμαι μακριά από το να ξεκινήσω τώρα τις επαγγελματικές πτυχές του αντικειμένου. :)

 

Μη-επαγγελματικά ασχολούμαι από 9 χρονών, δηλαδή εδώ και ~28 χρόνια. Τώρα ένας ενιάχρονος "να ξέρει από computer" είναι συνηθισμένο πράγμα. Το 84-85 δεν ήταν όμως. Μάλιστα στις πρώτες εκθέσεις... σχεδόν γνωριζόμασταν οι ίδιοι και οι ίδιοι άνθρωποι.

 

Επαγγελματικά έχω ~15 χρόνια.

 

Όπως είπα δεν με θεωρώ αυθεντία (καλά καμιά φορά με θεωρώ χαχαχα), αλλά σίγουρα δεν είμαι κάποιος που "ε έτυχε" και κάνω το επάγγελμα.

Link to comment
Share on other sites

τα πράγματα είναι απλά...

θες να απαντήσει σε κάτι; να είναι σίγουρο και τεκμηριομένο και όχι ίσως κλπ ...αυτά στα λέω εγώ που έχω φάει πολύ 'παντόφλα' από τον Κλαδάκη για απαντήσεις μου του τύπου...

 

"νομίζω ότι είναι αυτό...θα το δω και θα σου πω σίγουρα" ....νταααααααανγκ παντοφλιά...

 

-Τι έκανα δάσκαλε;

-Να το δεις πρώτα και μετά να απαντήσεις ή γράψε μόνο ότι το βλέπεις για να ξέρει ότι ασχολείσαι...

 

δεν έχει να κάνει με τέρατα μορφώσεος...αλλά σίγουρα για άτομα που έχουν όρεξη...σαν και εμάς...

 

και φυσικά...για να υπάρχει κίνηση...πρέπει να υπάρχουν και ερωτήσεις...οπότε δώστε πράγμα στον λαό...

 

αυτά τα ολίγα :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...