Jump to content

Πρόταση για keylogger


Blackman
 Share

Recommended Posts

Φίλτατοι...

 

αντιμετοπίζω ένα θέμα και ψάχνω καλό και δοκιμασμένο keylogger...

 

που να είναι stealth... Να κάνει Log όλα τα keystrokes, να μπορεί να κάνει κάθε τόσο κάποιο printscreen... κλπ κλπ

 

θα με ενδιέφερε πολύ να μπορούσε όλα αυτά να τα στέλνει σε hotmail λογαριασμό, ενώ επίσης θα μου ήταν ακόμα καλύτερο αν μπορούσα να κάνω connect και να βλέπω live τα keystrokes του χρήστη (το έκανα πολύ παλιά με trojan...)

 

επειδή ο υπολογιστής είναι laptop δεν έχω την δυνατότητα να τον ελέγχω συχνά ώστε να επιβεβαιώσω τυχόν υποψίες...οπότε δεν μου έρχετε στο γραφείο όσο συχνά θέλω.

 

είναι όμως σύντομα να τον πάρω για να στήσω κάποια νέα πράγματα ...

 

πείτε λύσεις plz

Link to comment
Share on other sites

Φίλτατοι...

 

αντιμετοπίζω ένα θέμα και ψάχνω καλό και δοκιμασμένο keylogger...

 

που να είναι stealth... Να κάνει Log όλα τα keystrokes, να μπορεί να κάνει κάθε τόσο κάποιο printscreen... κλπ κλπ

 

θα με ενδιέφερε πολύ να μπορούσε όλα αυτά να τα στέλνει σε hotmail λογαριασμό, ενώ επίσης θα μου ήταν ακόμα καλύτερο αν μπορούσα να κάνω connect και να βλέπω live τα keystrokes του χρήστη (το έκανα πολύ παλιά με trojan...)

 

επειδή ο υπολογιστής είναι laptop δεν έχω την δυνατότητα να τον ελέγχω συχνά ώστε να επιβεβαιώσω τυχόν υποψίες...οπότε δεν μου έρχετε στο γραφείο όσο συχνά θέλω.

 

είναι όμως σύντομα να τον πάρω για να στήσω κάποια νέα πράγματα ...

 

πείτε λύσεις plz

 

Elite Keylogger. Κάνει αυτά που θέλεις εκτός από το να μπορείς να συνδεθείς live και να βλέπεις τα keystrokes .

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...