Jump to content

Μηνιαίες συναντήσεις...


agorts
 Share

Recommended Posts

Έμαθα ότι μια φορά το μήνα διοργανώνετε κάποια συνάντηση με σκοπό την "εις βάθος εξέταση" ενός συγκεκριμένου θέματος...

 

1) θα ήθελα να με ενημερώσετε για το επόμενο, πότε το υπολογίζετε (περίπου) και ποιο θα είναι το θέμα του...

2) Δεν ξέρω πως το διοργανώνετε... το θέμα και το υλικό το επικοινωνείτε με όλους ώστε να υπάρχει η δυνατότητα προετοιμασίας του και από εμάς που πιθανόν θα το παρακολουθήσουμε?

3) Υπάρχει κάποιο site-χώρος όπου συζητείται-αναπτύσεται το υλικό για τη συγκεκριμένη συνάντηση?

4) Στην προετοιμασία του υλικού μπορούμε να παίρνουμε μέρος όλοι μας? ΠΧ υπάρχει κάποιο sharepoint site (τύπου συνάντησης) όπου γίνεται ανάθεση και καταμερισμός της δουλειάς και καταχώρηση του υλικού?

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα με τόσες ερωτήσεις...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον...

 

θα σου απαντήσω πολύ γρήγορα:

 

1) ανακοινώνεται στο site...τόσο στο forum, αλλά και στην κεντρική σελίδα... μέσα από το facebook group του autoexec (ή linkedin group), αλλά και σε κάποιες περιπτώσεις (δεν είμαι σίγουρος αν έχει γίνει σε όλες τις συναντήσεις) και με email

 

2) Το θέμα του αποφασίζεται μεταξύ των διαχειριστών και ανακοινώνεται αντίστοιχα με την συνάντηση. Οι ενεργοί του autoexec μπορούν να κάνουν προτάσεις αντίστοιχα στο forum ή σε κάποιον admin

 

3) ότι έχει σχέση με τις συναντήσεις θα τα βρεις εδώ μέσα

 

4) όχι δεν υπάρχει καθώς είναι παρουσιάσεις που έχουν δουλέψει ατομικά οι παρουσιαστές συνήθως ή μπορεί να είναι ομάδα 2-3 ατόμων.

 

οι παρουσιάσεις που γίνονται γενικά και έχουν καλύψει κατά καιρούς μεγάλο εύρως θεμάτων γίνονται από μέλη της κοινότητας που στην πλειοψηφία τους είναι πιστοποιημένοι σε αυτό που κάνουν ή που αποδεδειγμένα γνωρίζουν το αντικείμενο. συνεπώς δεν έχει παρουσιασεί ποτέ η περίπτωση να χρειάζεται να καταμεριστεί κάποια δουλειά για να παρουσιαστεί κάτι...

 

τα υπόλοιπα θα τα δεις στην πορεία :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα και καλώς ήρθες στη παρέα μας..<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Εκτός απ’ όλα αυτά που σωστά σε πληροφόρησε ο Blackman, να αναφέρουμε ότι υπάρχει και το TechDays όπου ανεβαίνουν αρκετά βιντεάκια από  αρκετά μέλη της κοινότητας.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...