Jump to content

25ο Autoexec.gr Community Event, Τετάρτη, 22 Δεκεμβρίου 2010, 18:00 Κηφισίας 221, Μαρούσι.


Akladakis
 Share

Recommended Posts

 

Με μεγάλη χαρά ανακοινώνουμε το 25ο Autoexec.gr  Community Event, την Τετάρτη, 22 Δεκεμβρίου 2010  στις 18:00, στις εγκαταστάσεις της Microsoft Hellas (Κηφισίας 221, Μαρούσι), για να κλείσουμε μαζί μια δύσκολη αλλά και ενδιαφέρουσα χρονιά.

Στο event θα γίνουν οι παρακάτω ομιλίες:     

o   THINk Better. Thin clients in a Thin economy. Γ.Καβαλλάκης (Blackman) και Γ.Σπηλιώτης (gspiliot).

o  Diogos unleashed. Επειδή δεν τον χορτάσατε στο ITProDev Connections, τον αφήσαμε …ελεύθερο να πει όσα δεν πρόλαβε, για το network tracing, τα bots και να τρομάξει όσους κοιμούνται ακόμη ήσυχοι τα βράδια. Η ομιλία δεν θα έχει τέλος. Θα συνεχιστεί μέχρι να πέσει και ο τελευταίος ακροατής.

  Θα δείξουμε video και φωτογραφίες από το ITPRO DEV CONNECTIONS 2010 .Και όπως πάντα θα κληρωθεί κάτι ..χρήσιμο. 

FAQ

·         Χρειάζεται προεγγραφή; Όχι

·         Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

·         Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται

·         Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2,5 ώρες (Αν κατέβει ο Διόγος από τη σκηνή)

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

 

. Η ομιλία δεν θα έχει τέλος. Θα συνεχιστεί μέχρι να πέσει και ο τελευταίος ακροατής.

 Δηλαδη να ζητησω αδεια διανυκτερευσης απο τον αρχηγο του σπιτιου???

 

 

ΝΚ

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ως γονείς πρέπει να παρευρεθούμε στη σχολική

γιορτή των παιδιών μας (και πιθανόν την Τετ να γίνουν πολλές σχολικές

γιορτές).... είναι δυνατόν να αλλάξει η ημ/νία??

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ως γονείς πρέπει να παρευρεθούμε στη σχολική γιορτή των παιδιών μας (και πιθανόν την Τετ να γίνουν πολλές σχολικές γιορτές).... είναι δυνατόν να αλλάξει η ημ/νία??

Για κλείσουμε αυτή την ημερομηνία , περάσαμε πάνω απο πολλές γιορτές και τελετές που εμπόδιζαν το event και με δυσκολία καταλήξαμε στην συγκεκριμένη.

Δυστυχώς δεν υπάρχει άλλη διαθέσιμη ημερομηνία για την αίθουσα που να βολεύει και τους ομιλητές-διοργανωτές. Ελπίζουμε να σας έχουμε κοντά μας μετά την λήξη των σχολικών εορτασμών.

Αν υπάρχουν και άλλοι με πρόβλημα ας το αναφέρουν εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Σκληρέ Κλαδάκη! Δεν υπολογίζεις οικογένεια, δεν υπολογίζεις καιρό! All weather time classic.

 

Πάντως εγώ δεν κατάλαβα παρόλο που έχω δύο παιδιά. Τι θα συμβεί στις 22 το απόγευμα σε σχέση με τις σχολικές γιορτές που θα εμπόδιζε την παρουσία μας στο event;

 

Φιλικά,

Γιάννης

 

Link to comment
Share on other sites

Τη Τετ 22/12 θα γίνει η σχολική γιορτή της κόρης μου και σίγουρα την ίδια μέρα θα γίνουν πολλές σχολικές γιορτές... (βολεύει η μέρα, απόγευμα κοντά στα Χριστούγεννα)... και θέλω να τη παρακολουθήσω... με περιμένει...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Έχουμε δει τόσες ταινίες που το παιδί περιμένει και ο γονιός δεν εμφανίζεται στη γιορτή. Πολύ κλάμα. Που να τολμήσουμε εμείς να λείψουμε τώρα! Πάντως δεν είχα σκεφτεί το ενδεχόμενο να γίνει η σχολική γιορτή απόγευμα... αλλά μάλλον καλύτερα να τα πούμε αυτά σε κανά forum για γονείς, συνάδελφε πατέρα! Εγώ πάντως δεν έχω υποσχεθεί κάτι [8-|].

Γιάννης

 

Link to comment
Share on other sites

παντα ετσι γινεται και με εμενα.

οποτε εχουμε event η συζυγος μου εχει βρει αγγαρεια για την ιδια ωρα!! ολα πρεπει να γινουν εκεινη την μερα!

αλλα εχω δικαιολογια, δειχνω την φωτο του κλαδακη απο το msteched.com που μιλαει στο κινητο, και της λεω, αυτος ο αμερικανος θα ερθει να μιλησει, δεν τον χανω με τιποτα!!!!


 

 

ΝΚ

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...