Jump to content

Το autoexec.gr στον Ant1 News


Akladakis
 Share

Recommended Posts

Την Δευτέρα 27 Δεκ 2010 μας κάλεσαν απο τον Αντέννα για μια σύντομη συνέντευξη όπου θα περιγράφαμε το ποιοι είμαστε.

Προσπαθήσαμε να τα πούμε όσο πιο συνεκτικά μπορούμε και ελπίζουμε να ξαναέχουμε την ευκαιρία

Δείτε το στο 12:45 λεπτό του video απο το Ant1 WebTV  η στο Youtube

Ευχαριστούμε τον Ανδρέα Μαυρογένη ΙΤ του Αντεννα και απο τα παλιότερα μέλη μας για την στήριξη.

Επίσης ευχαριστούμε την Χριστίνα Παπαδημητροπούλου για την συνέντευξη.

 

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήρια μου !!!! Αψογοι !!

Αν θυμάμαι καλά στο παρελθόν υπήρξε και προβολή στην NET με Ανδρέα

Πάντα τέτοια και ακόμα περισσότερα !!!!

Δεν ήταν στην ΝΕΤ αλλά στην ψηφιακή της ΕΡΤ και μάλιστα ο Ανδρέας συμμετείχε για πάρα πολύ ώρα σε μια συζήτηση. Επίσης μας έχουν παίξει μια συνέντευξη Σάβατο Βράδυ στις ειδήσεις του Ant1 πάλι όταν κάναμε το cybercrime 2008. Εικόνες απο τις συνεντεύξεις αυτές υπάρχουν στα video του facebook group

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια! Τέτοια προβολή χρειάζεται για τη δουλειά που έχει γίνει.

 

εχει παιδι ο ελτον???

αυτες ειναι ειδησεις, και καμια φορα μου τη δινει που δεν προλαβαινω να ενημερωθω απο το χαζοκουτι!!

 

 

ΝΚ

 

Τελικά δεν ήμουν ο μόνος που κόλλησε με τη παραπάνω είδηση. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια! Τέτοια προβολή χρειάζεται για τη δουλειά που έχει γίνει.

 

εχει παιδι ο ελτον???

αυτες ειναι ειδησεις, και καμια φορα μου τη δινει που δεν προλαβαινω να ενημερωθω απο το χαζοκουτι!!

 

 

ΝΚ

 

Τελικά δεν ήμουν ο μόνος που κόλλησε με τη παραπάνω είδηση. :)

 

Αυτο μου τη δινει, οι ειδησεις πανε με σειρα προτεραιοτητας απο τις πιο σημαντικες - επικερες στις λιγοτερο σημαντικες,

ο flow manager το ψυχολογησε οτι ο ελτον πουλαει, αρα ειναι σημαντικοτερο σε σχεση με τους κομπουτεραδες.

Και το χειροτερο απο ολα ειναι οτι ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ !!!!

 

 

ΝΚ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...