Jump to content

Virtualizing Server and Client workloads with Hyper-V ? Δώστε θέσεις στο λαό :) Δόθηκαν άλλες 200 Θέσεις.!


Recommended Posts

it.PNG

http://www.microsoft.com/hellas/events/PartnerLiveMeetings11.mspx

PartnerLiveMeetings11: Virtualizing Server and Client workloads with Hyper-V

Πέμπτη 27 Ιανουαρίου στις 17.00

Κωδικός Εκδήλωσης: 1032473935




Λυπούμαστε, αλλά λόγω της δημοτικότητας της εκδήλωσης, οι εγγραφές έχουν συμπληρωθεί. Αναζητήστε άλλη εκδήλωση.

Παρουσιαστής(ες): Athanasios Kladakis / Kapsalakis Vangelis
Προϊόντα: Microsoft Hyper-V Server.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις τελευταίες δημοσκοπήσεις η δημοτικότητα των Athanasios Kladakis / Kapsalakis Vangelis

αγγίζει το 100% !!!!

Τα κόμματα έχουν αρχίσει μυστικές συσκέψεις για να αντιμετωπίσουν το φαινόμενο αυτό !!!! [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα το e-mail με την εκδήλωση στις 21/1 16:18 .

Ξεπούλησαν σε σχεδόν 24+ h και σε non - working hours !!!

Σε λίγο θα χρειαζόμαστε να έχουμε ύψηλες γνωριμίες σε Redmοnd ...... για να πάρουμε μια θέση στις διαλέξεις που δίνουν !!!  [:D] [;)]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε πολύ !!! [;)]

Και αυτές οι θέσεις προφανώς σε 24 h  δεν θα υπάρχουν !!!

Ολοκλήρωσα την εγγραφή μου και θα είμαι Online να σας παρακολουθήσω !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και εγώ για την παρουσίαση.

 

Τα τεχνικά προβλήματα δεν μείωσαν σε τίποτα το αποτέλεσμα αφού είχατε και οι δύο εξαιρετικό ρυθμό αλλά προσφέρατε και υψηλή ποιότητα πληροφορίας.

 

Χαιρετισμούς,

Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά για τα καλά σας λόγια..

Όντως μέχρι και εμάς ενοχλούσαν τα προβλήματα με το Echo...Echo..Echo.. και μας αποσυντόνισαν ακόμη και εμάς στην αρχή..αλλά μετα την ορθή παραμετροποιήση του ήχου όλα μπήκαν σε ρυθμό.

Η παρουσίαση είχε σκοπό να κατανοήσουμε με απλά παραδείγματα σε τι μας χρησιμεύει και πως μπορούμε να παραμετροποιήσουμε τον Hyper Visor της Microsoft.

To Level το κρατήσαμε σε μέτρια επιπέδα όσο μπορούσαμε βέβαια....[:)] γιατί στις 8 Φεβρουαρίου ετοιμάζουμε κάτι πολύ δυνατό το οποίο απευθύνεται σε κόσμο που πήρε ήδη μια γεύση το τι είναι ο HYPER V και πως λειτουργεί!

Οπότε για τους πιο Advance απλά λίγο υπομονή....έρχεται και άλλο..[8-|]

V

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

 

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου για την πολύ καλή παρουσίαση (παρά τα μικροπροβλήματα).... Πράγματι το επίπεδο κρατήθηκε σε καλά επίπεδα, ακόμη και κάποιος που δεν είχε επαφή με το προιόν μπορούσε να παρακολουθήσει... και ταυτοχρονα σε κάποια σημεία υπήρχε και εμβάθυνση και "σπόντες" για ψάξιμο...

 

Μπράβο σας!!!

 

Περιμένω την επόμενη...

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας !!!

Πολύ καλή παρουσίαση !!!

Μου άρεσε που δεν έγινε deep dive για να μπορεί όλος ο κόσμος να παρακολουθήσει άνετα, ακόμα και αυτοί που δεν έχουν εμπειρία με την πλατφόρμα να καταλάβουν την αξία και τις ευκολίες που παρέχει.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...