Jump to content

Με κλέψανε! ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ...


Develekos
 Share

Recommended Posts

Αδέλφια με κλέψανε! Στην οδό Καρόλου στο κέντρο άνοιξαν ταυτόχρονα και τις δύο μπροστινές πόρτες του αυτοκινήτου (γ@μώ τις εμπειρίες) και ο τύπος από τα δεξιά μου άρπαξε το κινητό (iPhone 3GS). ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ. Να κλειδώνετε πάντα τις πόρτες. Τελευταία στιγμή του άρπαξα το χέρι και έσωσα την τσάντα με φορητά μέσα και άλλα. Είχε ήδη αρπάξει το κινητό όμως και για να γλιτώσω το μαχαίρωμα από τον τύπο στα αριστερά τον άφησα.

Φυσικά δεν αγοράζω ξανά iPhone (μη ρωτάτε γιατί...). Έχει κανείς καμιά καλή ιδέα; Ποιο windows 7 mobile να πάρω;

Και είπαμε έτσι; ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Link to comment
Share on other sites

το κεντρο εχει γινει εμπολεμη ζωνη, εχω ακουσει κ αλλους για το ιδιο συμβαν.

παντα κλειδωμενες οι πορτες, τα παραθυρα κλειστα κ καθημερνιο backup!!! :):)

 

 

NK

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ψώνισα το LG Optimus 7 το οποίο βρήκα σε καταπληκτική προσφορά στην Vodafone για όποιον ενδιαφέρεται με €199 (το Πλαίσιο το έχει κάπου στα €500 !!!).

Έτσι, για όποιον ενδιαφέρεται να ψωνίσει.

Φιλιά...
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει διάφορες τέτοιες αναφορές...

εδώ και 3 χρόνια κλειδώνομαι στο αυτοκίνητο με το που μπαίνω και όταν περνάω από το κέντρο έχω ΠΑΝΤΑ και τα παράθυρα κλειστά.

 

πάντως με τα συστήματα παρακολούθησης της Apple, αν το είχες δηλωμένο στο αντίστοιχο σύστημα...το κινητό σου βρίσκετε...

 

εδώ έχει γίνει σάλος ότι σε καταγράφουν ακόμα και με κλειστά τα συστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν κλεβουν πραγματα που δεν βλεπουν. Δεν αφηνουμε φορητα κινητα  ελευθερα στο αμαξι, και αν εχουμε προβλημα με την ασφαλεια κλειδωνουμε τις πορτες μας.

Μα το σημαντικοτερο ειναι , να μην "δειχνουμε" αυτα που  "κουβαλαμε πανω μας".

Περαστικά Γιάννη , και χαλαλι το "rock" . Εσυ να σαι καλα.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...