Jump to content

iBBQ - iGrill !!! :)


skok
 Share

Recommended Posts

Κώστα θα έλεγα και κάτι ακόμη αλλά φοβάμαι, άντε ας το πω... κάνει και για άλλη δουλειά εκτός απο ανεμιστήρας μπορεί να παίξει και το ρόλο του κάρβουνου!!!! [:P]

Link to comment
Share on other sites

Κώστα θα έλεγα και κάτι ακόμη αλλά φοβάμαι, άντε ας το πω... κάνει και για άλλη δουλειά εκτός απο ανεμιστήρας μπορεί να παίξει και το ρόλο του κάρβουνου!!!! [:P]

....[Y]  [li] !!!

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το αντίστοιχο μηχάνημα με windows, ε, πως να το κάνουμε είναι απρόσβλητο από οτιδήποτε!

Μήπως επειδή είναι ανύπαρκτο;
Ρε σεις, πέρα από την πλάκα, οι παρωπίδες σας πάνε σύννεφο.
Κανείς δεν αμφισβητεί την κυριαρχία των windows.
Αλλά εσείς συγκρίνετε to ιpad και το iphone με το τίποτα!
Γίνεται; Δεν γίνεται;
Κακά τα ψέματα. Αντίστοιχο του ipad με windows δεν υπάρχει. Τα windows ultimate (από τα xp ακόμα) δεν προχωρήσανε. Όχι με ευθύνη της MS, αλλά δεν προχωρήσανε. Αντίστοιχο του iphone, μόλις βγήκε το Nokia και τέσσερα χρόνια μετά το πρώτο iphone. Κι ας ήταν η MS που πρωτοέβγαλε πριν δέκα χρόνια πρώτη smartphone λειτουργικό (το windows CE).
Κι ας κοιμήθηκε η MS για δέκα χρόνια. Την πέρασε ποιος, η Google! H ανύπαρκτη.
Δε λέω, άμα βγάλει τα "8" μπορεί να είναι απίθανα και να τα κάνουν τα ipad για τη φωτιά, αλλά μέχρι τότε, respect.

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει , πλάκα κάνουμε , δε θα το ρίχναμε και στη φωτιά ! με τι θα σερβίρουμε!!!!! [:P]

 

ΟΚ τέλος η πλάκα ,για εμένα είναι σωστός ο αντίπαλος και φέρνει ανταγωνισμό. Αλλιώς δε θα είχε νόημα...

 

ps. mod - flame baiting

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον ο σωστός, δεν ρίχνει τέτοιο σετάκι στη φωτιά.

Το χρησιμοποιεί για κυριλέ δίσκο σερβιρίσματος.
(σκέψου, βάζεις πάνω τα σουβλάκια κι αποκάτω (στην οθόνη) βάζεις i-γαρνιτούρα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για να σε βγάλω απο τη δύσκολη θέση , αν και θα με φάει ο Κλαδάκης σαν σουβλάκι, έχω στην κατοχή μου ένα samsung galaxy tab, (Το ξεφορτώθηκα χτες) και ένα έχω να πώ.

 

Το IPAD είναι Studio N24 ,Christian Dior πως το λένε κατάλαβες. Μάρκα.

Εκείνο είναι σαν κινέζικο γιο γιο.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το αντίστοιχο μηχάνημα με windows, ε, πως να το κάνουμε είναι απρόσβλητο από οτιδήποτε!
Μήπως επειδή είναι ανύπαρκτο;
Ρε σεις, πέρα από την πλάκα, οι παρωπίδες σας πάνε σύννεφο.
Κανείς δεν αμφισβητεί την κυριαρχία των windows.
Αλλά εσείς συγκρίνετε to ιpad και το iphone με το τίποτα!
Γίνεται; Δεν γίνεται;
Κακά τα ψέματα. Αντίστοιχο του ipad με windows δεν υπάρχει. Τα windows ultimate (από τα xp ακόμα) δεν προχωρήσανε. Όχι με ευθύνη της MS, αλλά δεν προχωρήσανε. Αντίστοιχο του iphone, μόλις βγήκε το Nokia και τέσσερα χρόνια μετά το πρώτο iphone. Κι ας ήταν η MS που πρωτοέβγαλε πριν δέκα χρόνια πρώτη smartphone λειτουργικό (το windows CE).
Κι ας κοιμήθηκε η MS για δέκα χρόνια. Την πέρασε ποιος, η Google! H ανύπαρκτη.
Δε λέω, άμα βγάλει τα "8" μπορεί να είναι απίθανα και να τα κάνουν τα ipad για τη φωτιά, αλλά μέχρι τότε, respect.
 
Δημητρη θα συμφωνησω μαζι σου για τις παρωπιδες, το εχω πει και θα συνεχισω να το λεω, προτιμω να επιλεγω παρα να με επιλεγουν.
 
ΝΚ

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...