Jump to content

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους !!!


skok
 Share

Recommended Posts

Με τις Θερμότερες Ευχές μου , Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση σε Όλους !!!

Στους Moderators, στα Members και σε όλη την οικογένεια του autoexec.gr !!!

Το φετεινό Πάσχα και ο συμβολισμός της Ανάστασης αποκτά άλλη διάσταση στις δύσκολες καταστάσεις που βιώνουμε.

Εύχομαι Υγεία και Ευτυχία πάνω από όλα σε εσάς και την οικογένεια σας !!!

Οσοι έχασαν την δουλειά τους και τα εισοδήματα τους εύχομαι γρήγορα να περάσουν το προσωπικό γολγοθά τους και να αντιμετωπίσουν το πάντα με αισιοδοξία !!!

Σε πολλές καταστάσεις όπως και αυτή που βιώνουμε η ομάδα του autoexec.gr έχει αποδείξει ότι είναι κάτι παραπάνω από ένα ΙΤ Pros Community.

Με αλληλοβοήθεια και συντροφικότητα θα αντιμετωπίσουμε και αυτήν την κατάσταση και θα βγούμε νικητές !!!

Εύχομαι Καλό Πάσχα να έχουμε και Χρόνια Πολλά σε Ολους σας !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή Ανάσταση σε όλους.

Παίρνοντας αφορμή απο το Post του Skok θέλω και γω να πω, μιας και έχω καταθέσει άπειρες ώρες στην κοινότητα τα τελευταία 6 χρόνια, ότι σίγουρα είμαστε κάτι παραπάνω απο απλά ένα ακόμα forum ή portal.

Εϊμαστε κοινότητα με όλη την σημασία της λέξης. Βοηθάμε ο ένας τον άλλο, αλληλοστηριζόμαστε και όπως λέω πάντα γινόμαστε όλοι καλύτεροι και κερδίζουμε μέσα απο την συλλογική προσπάθεια. Ειδικά αυτούς τους καιρούς πολλοί ξέρετε τι προσπάθεια γίνεται να στηρίζουμε όσους το χρειάζονται.

Προφανώς δεν έχουμε πάντα επιτυχία, εχουμε και τα καλά μας και τα κακα μας. Τους πρόθυμους να βοηθήσουν και αυτούς που ήρθαν μόνο να πάρουν. Διάτοντες αστέρες και αφοσιωμένους ...  στο καθήκον. Εχουμε άτομα που κέρδισαν απο την κοινότητα και άτομα που περιμένουν να τους πάρεις απο το χεράκι και να τους πας παραπέρα.

Όμως...

Δεν υπάρχουν δεδομένα και κεκτημένα. Και η γκρίνια δεν έχει σίγουρα καλό αποτέλεσμα.

Οι moderators είναι εδώ για να συντηρήσουν το community και να βοηθήσουν όπου μπορούν, αλλά δεν είναι θεοί.

Αδέλφια προσπαθήστε να βοηθήσετε και να αλληλεπιδράσετε μέσω της κοινότητας και να είστε σίγουροι ότι κάτι καλό θα βγεί.

(Μπορεί να φαίνεται σαν πολιτική διακήρυξη και ίσως επιρεάστηκα απο το κλιμα των εκλογών, αλλά η πρόθεση είναι να πω κάποια πράγματα που ένιωθα ότι έπρεπε εδώ και καιρό)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...