Jump to content

ITPro|Dev Connections 2012 :: var project = new Entrepreneurship();


dimitris
 Share

Recommended Posts

Οι εξελίξεις στην ελληνική αγορά έχουν ταράξει τα νερά και μια συγκεκριμένη σκέψη πάει και έρχεται όλο και πιο συχνά στο μυαλό μας: "Ρε μήπως να ξεκινήσω κάτι δικό μου;". Πως όμως; Μπορώ μόνος; Πως θα 

πληρώνω το νοίκι; Ποιος θα με βοηθήσει; Μια ζωή μισθωτός, δεν έχω ιδέα πως δουλεύει μια εταιρεία! Να σας πω πως υλοποιούμε το MVC; Ευχαρίστως! Φτάνει όμως για να πουλήσω σε μια παγκοσμιοποιημένη αγορά; Ένας χρηματοδότης θέλει ποσοστά από την επιτυχία μου! Και δεν πάω στην τράπεζα για δάνειο να τα κρατήσω όλα εγώ; Θα με πάρουν όμως στα σοβαρά;


Σε αυτή την ανοιχτή συζήτηση θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε βασικά ερωτήματα και να μοιραστούμε τις σκέψεις μας. Θα δούμε τι μας προσφέρει το πρόγραμμα Bizspark της Microsoft, τα collaborative workspaces και άλλα resources που βρίσκονται γύρω μας, στην ελληνική και διεθνή αγορά.


Συντονιστής: Δημήτρης Παπαδημητρίου, dotNETZone.gr

Συμμετέχουν: Λυδία Μορατζάνη (Microsoft Bizspark, Innovation Center), Νίκος Αναγνώστου (Scicada), Σπύρος Καπετανάκης (CoLab), Γιάννης Κατσιώτης (Parking Defenders)


Αν θέλετε και εσείς να παρακολουθήσετε το ITPro|Dev Connections 2012, μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας σήμερα...

Φιλικά, 

Η ομάδα του ITPro|Dev Connections

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...