Jump to content

Νέο Μέλος


merlinios
 Share

Recommended Posts

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα. Βρήκα την ιστοσελίδα σας τυχαία ψάχνοντας κάτι για τον exchange και ξετρελάθηκα.Γεμάτη ωραία άρθρα και ανθρώπους με γνώση και πάθος για την δουλειά τους. Ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες  και σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

Περιμένουμε την ενεργό συμμετοχή σου απο δω΄και πέρα και την βοήθεια σου σε όποιο τομέα μπορείς

Εχουμε και παρουσία στο facebook

Επίσης ενημερώσου και πες μας την γνώμη σου για το μεγάλο event Που διοργανώνουμε Cyber Crime Security Forum 2008

Link to comment
Share on other sites

Τρείς απαντήσεις - τρείς ερωτήσεις! Ούτε στην ΕΑΤ-ΕΣΑ τέτοια υποδοχή... Αστε τον τον άνθρωπο να χαλαρώσει, να πάρει μια ανάσα και θα μας τα πεί όλα.

Καλώς ήρθες και από μένα! Πως μας βρήκες; Μέσω αναζήτησης; (να κάνω και εγώ τις ερωτήσεις μου...)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά.Είμαι απο Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα από καλαμαριά. Γεννημένος το 1982 και με ψώρα για αυτό που λέγεται Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές. Δουλεύω σε μια εταιρεία που νοικιάζει υπολογιστές ,οπτικοακουστικά συστήματα και τέτοιου είδους προϊόντα . Εδώ είμαι υπεύθυνος για ένα μικρό δίκτυο 10 θέσεων εργασίας  με έναν SBS 2003 με active directory και exchange 2003,  και για έναν κόμβο με 5 wireless interface o οποίος είναι συνδεμένος με το ασύρματο μητροπολιτικό δίκτυο θεσσαλονίκης και φιλοξενεί κάποιες υπηρεσίες . Το site σας το ανακάλυψα ψάχνωντας κάτι για τον exchange αν θυμάμαι καλά και απο τότε κόλησα γιατί εδώ βρίσκω απίστευτες πληροφορίες απο τα μέλη σας.Καλώς σας βρήκα

 

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά. Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και προσπαθώ να συντονίσω το group εδώ. Καλό θα είναι να ενημερωθείς άμεσα για το http://www.securityforum.gr γιατί θα μας πιάσουν τις θέσεις οι Αθηναίοι......

Link to comment
Share on other sites

θα το κοιτάξω με την πρώτη ευκαιρία γιατί το θέμα του event είναι φανταστικό .

 

p.s Βλέποντας τις υπογραφές σας ντρέπομαι και μόνο που ποστάρο στο forum . Certified trainers,MVPS,IT Professionals κτλ. Που θα πάει θα μάθω και γώ [:D][:D]

 

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστώ σίγουρα εκπαίδευση. Και θα ήθελα φυσικά να μου προτείνεται κάποια σχολεία να παρακολουθήσω.Αν υπάρχει κάποια σελίδα να δω τι σεμινάρια υπάρχουν θα ήταν καλά .Ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

... Καλησπέρα και από εμένα,

Όλοι από κάπου ξεκινήσαμε. Να είσαι ευτυχής, που πλέον υπάρχει τρομερή πληροφορία διαθέσιμη διότι, τόσο εγώ όσο και πολλοί συνάδελφοι σε αυτό το forum ξεκινήσαμε όταν τίποτα από όλα αυτά δεν υπήρχε και κανείς δεν μετέδιδε τη γνώση του.

Καλώς όρισες,

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...