Jump to content

2ο Autoexec.gr Community Event. Παρασκευή, 19 Σεπτεμβρίου 2008, 18:15


Recommended Posts

Συνεχίζοντας την προσπάθεια που ξεκινήσαμε την 1η Ιουλίου 2008 με την πρώτη μας συνάντηση, με χαρά ανακοινώνουμε το 2ο Autoexec.gr Community Event την Παρασκευή, 19 Σεπτεμβρίου 2008 στις 18:15, στις εγκαταστάσεις της Microsoft Hellas (Κηφισίας 221, Μαρούσι ).

 

Όπως είχαμε υποσχεθεί, αυτή τη φορά θα υπάρχει συγκεκριμένο περιεχόμενο με 3 ομιλίες (Μία κύρια και 2 δευτερεύουσες) τις οποίες αντλήσαμε από όσα συζητήθηκαν στο 1οevent. Αυτές θα είναι:

1.       Public Key Infrastructure (PKI). Την παρουσίαση θα κάνει ο ειδικός στον τομέα Δημήτρης Παπίτσης (dimitris), Microsoft MVP στο security.

2.       Security Secret Session. Το μυστικό θα αποκαλύψει ο εκ Θεσσαλονίκης Χρήστος Σπανουγάκης. (spanougakis)

3.       Νέες πιστοποιήσεις Microsoft. Συγκρίσεις με το παρελθόν. Παρουσίαση Θανάσης Κλαδάκης (akladakis)

Εννοείται ότι κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, θα συζητηθούν και τα θέματα που τέθηκαν σχετικά με την μορφή, το περιεχόμενο και την λειτουργία του forum.

FAQ

o    Χρειάζεται προεγγραφή; Όχι

o    Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

o    Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται!

o    Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2,5 ώρες ενώ στη συνέχεια ότι  προκύψει…

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καταγγέλλω οτι ο Κλαδάκης καταλαμβάνει πολύ χώρο και προτείνω να τον κλείσουμε απ' έξω για να αποφύγουμε το συνοστισμό. Επίσης επειδή η κοτσίδα μου πετάει προς τα πίσω, θα κάτσω κι εγώ απ' έξω για να του κάνω παρέα!!!

Καλό φθινόπωρο συνάδελφοι (ναι καλά, λες και ξέρουμε εμείς από εποχές [:P])

Θα τα πούμε από κοντά την μεθεπόμενη Παρασκευή. Καλή ξεκούραση (σε τι γεύση ακριβώς; [H])

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να μιλάει πάλι ο Κλαδάκης για 2,30 H, θα έρθω πρός το τέλος για την μπύρα που δεν ήπιαμε την προηγούμενη φορά 

Αφού μαζί θα πάμε το ξέρεις και αυτή την φορά δεν θα φέρω έναν αλλά μπορεί και 3 ΙΤ 's έτσι να μεγαλώσουμε σαν κοινότητα!

Και όχι μόνο για την μπύρα!

Ένας φτωχός πλή τίμιος IT!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...