Jump to content

3o Community Event - Τετάρτη 29 Οκτωβρίου 2008


Recommended Posts

Δείχνοντας συνέπεια σε όσα έχουμε υποσχεθεί στην κοινότητα, ανακοινώνουμε το 3ο Autoexec.gr Community Event την Τετάρτη, 29 Οκτωβρίου 2008 στις 18:00, στις εγκαταστάσεις της Microsoft Hellas (Κηφισίας 221, Μαρούσι ). Αμέσως μετά την εθνική εορτή, θα νοιώσουμε πάλι υπερήφανοι, αυτή τη φορά ως IT Pros.

 

 Οι ομιλίες που θα γίνουν θα είναι:

1.     Virtualize Everything. Θανάσης Κλαδάκης (akladakis) + Hyper-Vangelis Καψαλάκης. (vangelis)

2.     Secret Session on Mobiles. Ανδρέας Τσούχλαρης (atsouch)

Εννοείται ότι κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα συζητηθούν όσα αλλά θέματα προκύψουν από συζήτηση με τους παρευρισκόμενους.

FAQ

·         Χρειάζεται προεγγραφή; Όχι

·         Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν

·         Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται

·         Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2  ώρες ενώ στη συνέχεια ότι  προκύψει…(αν και πολλοί δεν ακολουθούν λόγω…παντόφλας)

Μαθαίνετε τα events μας και από την παρουσία μας στο FaceBook

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ,

είμαι νέο μέλος στο forum και θα ήθελα να παρεβρεθώ, άπλα πρεπει να δηλώσουμε κάπου συμμετοχή η έτσι "χύμα".

 

Ευχαριστώ,

 

--ΔΚ

 

Link to comment
Share on other sites

Έρχεσαι ελεύθερα. Έχουμε χώρο για πολλούς και αν ακόμη γεμίσουμε (ελπίζουμε κάποια στιγμή να γίνει και αυτό) θα βρούμε μια λύση επι τόπου. Εδώ τα βγάζουμε πέρα με διαβολικά μηχανήματα, αυτό δεν θα καταφέρουμε;

Link to comment
Share on other sites

μπαίνοντας αφήνεις 5 ευρώ για τον Blackman και βγαίνοντας αφήνεις 5 ευρώ για τον Blackman...

τα έσοδα θα πάνε για φιλανθρωπικό σκοπό που είναι η σωτηρία της τουρμπίνας του αυτοκινήτου μου...ότι περισσέψουν θα τα πάρω τσίχλες...

Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπερα σε ολους. Αυτην την φορα θα ειμαι και εγω εκει.

 

Η απουσια μου αν και δεν ηταν σωστη , ηταν επικοιδομητικη τουλαχιστον γιατι επεισα και υλοποιησα στην εταιρια που εργαζομαι να προχωρησει με 95% λυσεις Microsoft.

 

Οποτεε φερνω νεα απο ιδεες Inovvative στον χωρο του Virtualization & Exchange.

 

Τα λεμε εκει.

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα είμαι και εγώ εκεί, αλλά μάλλον χωρίς ομιλία αυτή τη φορά.

Τελικά, να τα περιμένουμε τα τριγωνα? Ή επειδή έρχεσαι....ή τριγωνα ή Σπανουγακης?

 

Link to comment
Share on other sites

Το 3ο Event τελείωσε με επιτυχία πιστεύω. Τα κάναμε όλα virtual !!!

Περιμένω τις εντυπώσεις σας.

Φυσικά πήρα και απουσίες, ειδικά απο αυτούς που έκαναν δηλώσεις οτι θα έρθουν αλλά....

Fenia, Blackman, Alexopoulos και άλλοι που ήσασταν ε? O Spanougakis κατεβηκε απο Θεσσαλονίκη, οπότε θέλω να ακούσω δικαιολογίες για κίνηση κι ετσι.

Συγχαρητήρια στον Βαγγέλη για τα πολύ ωραία Demo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρύ διάστρεμα coach...αφού ήθελα να προλάβω και την προπόνηση και το event...μου γύρισε στο πόδι...και έχασα και το event...

ήθελα πολύ να έρθω...

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ήταν πρώτη φορά που συμμετείχα σε event του autoexec και δεν σας κρύβω ότι χαίρομαι ιδιαίτερα που έχει δημιουργηθει μια ομάδα ανθρώπων με υψηλού επιπέδου γνώσεις που την διακατέχει αυτή η δίψα να τις μοιραστεί. Συγχαρητήρια σε όλους τους διοργωνατές και συμμετέχοντες, πραγματικά ακούστηκάν πολλά ενδιαφέροντα πράγματα

 

Σημ: Μην νομίζεται τα παραπάνω είναι καλοπιάσιμο για τον κατεγισμό των ερωτήσεων που θα ακολουθήσει...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά το event ήταν πολύ καλό και ενδιαφέρον. Προσωπικά ενθουσιάστηκα με τα προϊόντα που παρουσιάστηκαν και μακάρι να είχαμε περισσότερο χρόνο για πιο αναλυτική παρουσίαση αλλά αν κρατούσε παραπάνω θα τρώγαμε παντόφλα σίγουρα [:D] !!Επίσης θα πρότεινα να δημιουργηθεί ένα σημείο στο forum όπου να ανβένουν οι παρουσιάσεις έτσι ώστε να μπορούμε να τις πάρουμε και εμείς, αν δεν έχουν αντίρρηση αυτοι που της ετοιμάζουν. Προς το παρόν περιμένουμε το επόμενο event στις 29/11 όπου δεν το χάνω με τίποτα!! [;)]

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...