Jump to content

Τελευταίες παραλαβές μέχρι Τετάρτη 24/12 - Ποιος θέλει ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ένα Vista Ultimate SP1 ?


Akladakis
 Share

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Ολοκληρώνοντας την διαδικασία του virtual lab πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά της Microsoft και μίλησα με κάποιον στην εξυπηρέτηση πελατών ο οποίος δεν ήξερε τίποτα για την προσφορά. Ξέρη κάποιος με ποιον πρέπει να μιλήσουμε στην Microsoft μην ανεβαίνουμε στο Μαρούσι τσάμπα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Δάσκαλε Δημήτρη,

Συγχώρα μας για αλλά χωρίς διαφήμιση δεν μπαίνει κόσμος στο μαγαζί! Το site φαίνεται ενδιαφέρον και πιστεύω αρκετοί από εμάς θα συνεχίσουμε να το παρακολουθούμε. [8-|]

Φιλικά

Παναγιώτης


Γεια σου ρε Παναγιωτη! Δίκιο έχεις - γι' αυτό και τονίζω ότι όποιος παρατηρήσει όλες τις δημοσιεύσεις στο "Τελευταίες ειδήσεις" θα δει ότι δεν είναι η πρώτη φορά που μοιράζονται δώρα. Ωστόσο, πιστεύω ότι το καλύτερο δώρο είναι η γνώση που παίρνει κανείς από εδώ, χωρίς καμία υποχρέωση.
Link to comment
Share on other sites

Jimmy7 εγω πηγα την Παρασκευη και ημουν ο πρωτος.Η κοπελα στην υποδοχη δεν ηξερε τιποτα.Της εδειξα το αποδεικτικο και μου ειπε να περιμενω.Ανεβηκε επανω και μετα απο λιγο κατεβηκε με τα Vista Στο χερι και ενα μπλοκ οπου μου εκοψε ενα διπλοτυπο παραλαβης.Μου ζητησε και την ταυτοτητα μου.Πιστευω πως αν πας εκει θα ειναι πια ολοι ενημερωμενοι.Για αυτο το promotion ειναι υπευθυνη καποια κυρια της οποιας το ονομα δεν ξερω.Πηγαινε αν εισαι κοντα και δεν πιστευω οτι θα αντιμετωπισεις καποιο προβλημα.Και μην ξεχασεις την ταυτοτητα.

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου παιδιά, διαβάζει κανείς αυτά που γράφω, ή τα γράφω τσάμπα?

Είπαμε να μπείτε στο forum μόνο για το δώρο, αλλά διάβαστε 2 γραμμές παραπάνω. Αυτό το promotion γίνεται MONO μέσα απο το autoexec.gr και δεν είναι τόσο επίσημο, ώστε να έχουμε βγάλει ντελάλη σε όλη τη Microsoft, ειδικά δε η εξυπηρέτηση μπορεί να είναι και στην Βουλγαρία, οπότε δεν το ξέρουνε.

Πηγαινετε στην ριμαδο-Microsoft δείξτε τα ριμαδο-αποδεικτικά στην reception (στην εξυπηρετικότατη και γλυκήτατη Δώρα) και αν δεν σας εξυπηρετήσει, ζητήστε την Κυρία Πετροπούλου ή την Κυρία Καρακατσάνη. Αν ουτε αυτές σας εξυπηρετήσουν, ζητήστε να πάρουν τηλέφωνο τον Κλαδάκη (εμένα, ένας είναι ο Κλαδάκης) οπότε όλα τα προβλήματα σας θα λυθούν.

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕΕΕΕΕΕ?

όσοι είστε εκτός Αθηνών θα προσπαθήσουμε να το στείλουμε. Εντός Αθηνών, θα δίνουμε αρχικά σε όσους έρχονται, και μετά θα στείλουμε με το ταχυδρομείο (το πιάσατε το υπονοούμενο?).

Και ξανα-μανα-λέω, φέρτε μαζί σας εκτός απο ταυτότητα, το mail εγγραφής και ένα screenshot απο τα labs!!!

Δεν ξαναγράφω τίποτα.

(Ευτυχώς που έχουμε δώσει 100 ως τώρα, οπότε δεν χάνω την πίστη μου πως κάποιος ακόμη με διαβάζει εκει έξω)

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έχω στείλει mail από το πρωί με όλο το υλικό στο mail του πρώτου post και ούτε φωνή ούτε ακρόαση (για να περάσω όχι να το στείλετε)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νίκο και σύ? Πες μου οτι κάνεις πλάκα????

Σε ποιο σημείο ακρίβώς λέμε οτι πρέπει να στείλεις mail και μάλιστα να περιμένεις απάντηση για να περάσεις να το πάρεις?

Κουκουρουκου ποκεμον.

Θέλω να καταγγείλω την μεθοδευμένη επίθεση που δέχομαι απο κέντρα του εξωτερικού με στόχο την πνευματική μου αποσταθεροποίηση. Θα κατέβω στο κέντρο να κάψω 5-6 αυτοκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

έχω ήδη στα χέρια μου το DVDακι. Όντως η κοπέλα στην υποδοχή ήταν εξυπηρετικότατη και μέσα σε πέντε λεπτά ειχα τελειώσει με τα διαδικαστικά (Παράδωση Screen-shots).

Link to comment
Share on other sites

Νασο, να εισαι καλα αλλα αν κανεις κατι να το κανεις σωστα.

Τελειωνε με τις υποχραιωσεις σου εκει και ελα πισω να τα μοιρασεις, κανεις που κανεις το καλο.

οπως λεμε " τραβα ρε πατερα να πεις μονος σου και οταν ερθεις φερε και σε εμενα ενα ποτηρι"

 

 

Η διαδικασια ειναι απλη και η εξυπηρετηση αψογη. εγω πηγα στις 8.30 το βραδυ!!!!!!!

 

 

 

ΝΚ

 

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια εξυπηρέτηση.....μιλάμε παιδιά έπαθα πλάκα!

Μιάς και μένω Θεσσαλονίκη δεν είχα και πολλές ελπίδες...

έστειλα που λέτε χθές το βράδυ το email με όλα τα στοιχεία και σήμερα κατά τις 12 επικοινώνησε μαζί μου μία γλυκύτατη και πολλή εξυπηρετική κυρία για να με ενημερώσει ότι το δώρο μου θα φτάσει με κούριερ αύριο[<:o)]!

Με ρώτησε κιόλας τί ώρα θα με βόλευε να γίνει η παράδοση!!!!

Τί να λέμε τώρα δηλαδή, χαλί να με πατήσουν!

 

Ευχαριστώ και πάλι το autoexec.gr για αυτό το πολύ καλό δώρο!

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την άλλη μερια εχω στειλει το χαρακτηριστικό mail με τα στοιχεία μου και το screenshot απο τις 7/12 αλλά δεν με έχουν ειδοποιήσει ούτε γραπτώς(με κάποιο mail) ούτε τηλεφωνικώς!!! βέβαια μένω και επαρχία αν και δεν ξέρω αν αυτό προσθέτει εξτρά δυσκολίες!

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια τώρα που γνωριστήκαμε, να συναντηθούμε οι Θεσσαλονικείς και σε κανένα meeting του autoexec στη Θεσσαλονίκη, ε?

Μα φυσικά! εγώ είμαι μέσα όπως έχουμε συζητήσει απο κοντά, το παρακλάδι του Autoexec.gr στη Βόρεια Ελλάδα είναι σημαντικό να υπάρχει, έτσι θα δημιουργηθεί ένας καλός πυρήνας IT Professionals.

@ Νάσος: Έστειλα και εγώ τα αποδεικτικά απο το Virtual Lab με mail, αναμένω...

Link to comment
Share on other sites

Οσους  απο την Βόρεια Ελλάδα, βολεύει να παραλάβουν τα CD απο τον spanougakis (Autoexec moderator, North Greece leader, MVP Active Directory, Θεό της πληροφορικής, Skiper, Πιλότο, κορυφαίο trainer, αγαπημένο φίλο) στείλτε του ένα PM ώστε να δούμε πόσοι είστε, και να στείλουμε όλα τα cd εκεί, διότι οι καιροί είναι δύσκολοι, αν με καταλαβαίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προωθητική ενέργεια από Microsoft για το Autoexec.gr.

Το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο [:)]

 

Μπράβο σε όσους το οργάνωσαν αυτό.

 

Υ.Γ: Περιμένω και το δικό μου μιας που είμαι επαρχία. Ελπίζω να προλάβω την προθεσμία.

 

Link to comment
Share on other sites

Οι Θεσσαλονικείς και γενικότερα όλα τα μέλη της Β. Ελλάδας που δικαιούνται Windows Vista Ultimate SP1, μέσα στις επόμενες ημέρες θα μπορούν να τα παραλαμβάνουν από την εταιρία μου, SystemPlus στη διεύθυνση Ιωνίας 16, 57019, στην Περαία Θεσσαλονίκης, τηλ. 23920 21921.

Όσοι έχετε οποιαδήποτε απορία, επικοινωνήστε μαζί μου με προσωπικό μήνυμα μέσα από το forum, ή στη διεύθυνση [email protected]

Αν ενδιαφέρεστε, θα μπορούσαμε να ορίσουμε μια συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα, ώστε να κάνουμε και το πρώτο ανεπίσημο meeting του Autoexec στη Θεσσαλονίκη. Απαντήστε εδώ http://autoexec.gr/blogs/thessalonikiitpros/archive/2008/12/10/windows-vista.aspx προτείνοντας πιθανή ημέρα και ώρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το βρήκα σαν έναν καλό μποναμά για τα Χριστούγεννα.

Ειδα και τα  ωραια μου  Labs (ακομα τα βλεπω δηλ , ελπιζω να μην  "ληγουν" συντομα).

Και παρέπεμψα δυο συναδέλφους να τα δουν κι αυτοι, μιας και θα τους χρειαστει η γνωση στο άμεσο μέλλον.

Αν δεν τους δω να  συμβαλλουν με ερωτησεις και δημοσιευσεις θα τους φαω αντι Γαλοπουλας τα Χριστουγεννα.

Παρεμπιπτοντως, σας γραφω απο το νεο μου  Vista SP1 συστημα τωρα .[:D]

Ευχαριστώ Θανάση & Microsoft, Microsoft & Θαναση.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτοντως, σας γραφω απο το νεο μου  Vista SP1 συστημα τωρα .[:D]
Ευχαριστώ Θανάση & Microsoft, Microsoft & Θαναση.



Autoexec και Microsoft, Microsoft και autoexec

Η προσπάθεια είναι συλλογική και μόνο έτσι με την βοήθεια σας έχουμε αρχίσει και μεγαλώνουμε σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι εξαιρετική προσπάθεια.

 

Θανάση, γνωρίζεις εάν τα e-mails που στάλθηκαν στη διεύθυνση που έδωσες και αφορούν όσους βρίσκονται εκτός Αθηνών/Θεσσαλονίκης, λαμβάνονται υπόψη;

Ρωτάω γιατί σε αντίθεση με τον φίλο στη Θεσσαλονίκη όπου επικοινώνησαν μαζί του, στη δική μου περίπτωση δεν επικοινώνησε κανείς και δεν έλαβα κάποιο αποδεικτικό παράδοσης του μηνύματος.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς να πώ ενα μεγάλο ευχαριστώ για το όλο promotion και μπράβο στους admins για την όλη ενέργεια. Μόλις πέρασα απο τα γραφεία της Microsoft και όλα μια χαρά. Μερικές φορές καποια πράγματα είναι όπως λένε too good to be true αλλά στην περίπτωση αυτή ενα μεγάλο χαμόγελο.

 

Και εύχομαι ότι καλύτερο για το autoexec.gr και του χρόνου με διπλάσιο όγκο ενεργών χρηστών.

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ολα τα e-mails λαμβάνονται υπόψιν γιατί και εγώ από επαρχία(Ιωάννινα συγκεκριμένα) έστειλα mail και χθες μου έστειλαν τα δισκάκια! κάποια στιγμή θα επικοινωνήσει μαζί σας κάποιος απο την εταιρία για να επιβεβαιώσει την διεύθυνση σας! (τουλάχιστον έτσι έγινε με εμένα). Θέλω να ευχαριστήσω τους διαχειριστές για όλη αυτή την ενέργειά κάτι που είναι τόσο καλό για να είναι πιστευτό που όταν το αναφέρεις πιο έξω δεν σε πιστεύουν! Και ειλικρινά κόντεψα να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο όταν ένας γνωστός μου είπε ότι βαριέται να κάνει όλη αυτή την διαδικασία. Υπάρχουν και @#@#@%@!.. (για να μην πούμε τπτ πιο βαρύ)! Ευχαριστώ και πάλι παιδιά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ τα Vista. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους οργάνωσαν αυτήν την προσφορά...

 

Μέχρι τις 31/12 πρέπει να γίνει απλά το register στο pin (ώστε να σταλεί το product key) ή θα πρέπει το λειτουργικό να εγκατασταθεί/ενεργοποιηθεί κανονικά για πρώτη φορα?

 

Ευχαριστώ και πάλι!

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ τα Vista. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους οργάνωσαν αυτήν την προσφορά...

Μέχρι τις 31/12 πρέπει να γίνει απλά το register στο pin (ώστε να σταλεί το product key) ή θα πρέπει το λειτουργικό να εγκατασταθεί/ενεργοποιηθεί κανονικά για πρώτη φορα?

Ευχαριστώ και πάλι!

Μέχρι 31/12 πρέπει να γίνει register το pin !

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Create New...