Jump to content

Τελευταίες παραλαβές μέχρι Τετάρτη 24/12 - Ποιος θέλει ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ένα Vista Ultimate SP1 ?


Akladakis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

 

Παρέλαβα και εγώ το DVD σήμερα, το απόγευμα θα τα εγκαταστήσω στο φορητό.

 

Και πάλι ένα μπράβο και ευχαριστώ σε autoexec.gr και Microsoft για αυτό το εκπληκτικό Χριστουγεννιάτικο δώρο [:D]

 

Link to comment
Share on other sites

Στις 7/12/2008 παρακολούθησα τα μαθήματα και επειδή δεν είμαι κοντά στη Microsoft τους έστειλα email με όλα τα απαιτούμενα στοιχεία.

Και ενώ περίμενα να μου στείλουν το πακετάκι τελικά μου έστειλαν ένα email στις 16/12/2008 ότι μπορώ να πάω από τα κεντρικά τους γραφεία να το παραλάβω!!!

Nice to meet you Microsoft Ελλάδος !

[:S]

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Θανάση ευχαριστούμε για την θαυμάσια προσφορά του autoexec να μοιράσει χριστουγεννιάτικα Vista! Πρόλαβα κι εγω μια κόπια!

Όσο για σένα φίλε geopetr τι σου φταίει η Microsoft ? Δηλαδή δεν φτάνει που μοιράζει Vista θέλουμε και κατ' οίκον delivery?

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ήρθε αυτό το mail. Δυστυχώς είμαι καλαμάτα, πνιγμένος μέχρι τα αυτιά στη δουλειά και δεν προλαβαίνω να ανέβω Αθήνα ούτε για αστείο. Μπορείτε να δημοσιεύσετε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας έτσι ώστε να μιλήσω με κάποιον να μου σταλεί με κουριερ, μέ χρέωσή μου έστω;

 

Link to comment
Share on other sites

Θα τα γράψω αλλη μια φορά αφού έχω μάθει το μάθημα μου.

Οσοι είστε στην επαρχία θα τα λάβετε με courier.

Οσοι είστε στην Αθήνα έχετε μικρή πιθανότητα να σας στείλουν courier αλλά δεν αποκλείεται αν όντως έχετε μεγάλο κόλημα να τα παραλάβετε απο τα γραφεία της MS.

Επίσης, επειδή βλέπουμε ότι όλο και κάποιος θα πικραθεί τελικά, έχουμε αρχίσει και άλλες μεθόδους. Π.χ. εγώ χτες πήρα μερικά, έδωσα ραντεβού σε κεντρικό σημείο στον Πειραιά και τα έδωσα σε μερικούς πειραιώτες. Στην Θεσσαλονίκη τα στείλαμε όλα στον spanougakis και θα τα μοιράσει στις 17 Δεκ.

Παρακολουθώ το θέμα απο πολύ κοντά και ελπίζω να σας καλύψω.

Γνωστός ραδιοφωνικός σταθμός έχει το ίδιο promotion αλλά φυσικά λέει οποιος θέλει να περάσει να τα παρει απο τα γραφεία του.

Ελπίζω να σας καλύψουμε όλους. Το forum δεν είναι απρόσωπο, οπότε μην του φέρεστε σαν τέτοιο. Τέλος η MS απλά μας βοηθάει, δεν της ζητήσαμε να μας λύσει όλα μας τα προβλήματα.

Οπότε γραφτε εδώ τα παράπονα σας, εμείς παίρνουμε τις λίστες απο την MS και μπορεί ο Αγιος Βασίλης να σας επισκεφτεί. !!![H]

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε η Microsoft δε μου φταίει σε τίποτα αλλά όταν γίνεται μία προσφορά και υπάρχουν συγκεκριμένοι όροι τότε καλό είναι να τηρούνται.

Στην ανακοίνωση δεν έλεγε τίποτα για επαρχία.

Είναι καιρός στην Ελλάδα να αλλάξουμε επίπεδο.

Να είσαι σίγουρος ότι στην Αμερική όλα αυτά είναι αυτονόητα.

Επίσης έμαθα ότι ακόμα και να πάς από εκεί πρέπει να έχεις μαζί σου ταυτότητα!

Κάτι δε μου πάει καλά εδώ.

Προσωπικά εγώ είμαι 100% fun club της Microsoft. ( Για να μην υπάρχει παρεξήγηση ).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Geopetr, πρόκειται για μια δωρεάν προσφορά, όχι έκπτωση επί του προϊόντος, ούτε "προνομιακή" τιμή - και η συγκεκριμένη δεν είχε προφανώς υπολογίσει (ή ξεκαθαρίσει) κάποια πράγματα, αφού επετεύχθη την τελευταία στιγμή και ο χρόνος πιέζει (λόγω ενεργοποίησης μέχρι 31/12). Ας μην προτρέχουμε και ας θέσουμε απλά το θέμα στο Νάσο που έχει δείξει ότι πάντα βοηθά όπου μπορεί (και στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι ο ιδανικός άνθρωπος για να το πράξει). Στην Αμερική το μόνο που είναι αυτονόητο είναι ότι δεν θα έβλεπες τέτοια προσφορά. Όσο για την ταυτότητα, προφανώς κανείς δεν έχει το χρόνο ή την όρεξη να ψάχνει ή να κρατά προσωπικά στοιχεία κάποιου - απλά πρέπει να ταυτοποιηθεί με κάποιο τρόπο το άτομο που θα παραλάβει το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

εγω πεδια κερδισα χθες απο ραδιοφωνικο σταθμο στην θεσσαλονικη με διαγωνισμο που εκαναν, δεν τα εδηνε δωρεαν, τα ενεργοπιοισα, φυσικα ηθελαν αληθινα στοιχεια, αλλα σιγα μην τους τα δοσω και τωρα τα δουλευω μια χαρα, το κακο ειναι οτι μπορεις να τα βαλεις μονο μια φορα.μπηκα στην διαδηκασια να κερδισω και απο εδω μαζι με εναν φιλο μου αλλα πραγματικα ακρη δεν βρηκα,κολαω στην διαδικασια πω διαλεγεισ για να δεισ την παρουσιαση?

 

Link to comment
Share on other sites

τη περασμένη Δευτέρα έστειλα email και ακόμα καμία απάντηση..

alexil αν είσαι Αθηναίος, τι ακριβώς απάντηση περιμένεις? Αν δες είσαι και είσαι απο επαρχία, κάνει μου PM με τα στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα, αλλα το mail που μου ερχεται εχει μόνο "enter text here" στο body και τίποτα άλλο

Αφού μου το εβγαλε spam ο Kerio Mail Server, το εξαίρεσα αλλα δεν λαβαίνω τίποτα. Τι θα έπρεπε να πάρω. Επίσης δεν μπορώ να αλλάξω το email της εγγραφής οπότε να το έστελνα στο gmail. Καποια ιδέα ??

Link to comment
Share on other sites

καλα μην σκωτονεστε να απαντησετε

Μετά απο 5 σελίδες  με 71 απαντήσεις, 8000 views και 400 Vista να έχουν ήδη δοθεί, τι να σου πω εσένα?

spanougakis μήπως είναι της αρμοδιότητας σου?

Link to comment
Share on other sites

ANDRE SIMEON,

Όσον αφορά το post σου:
1. Αναφέρεις ότι κέρδισες από διαγωνισμό (ένα Vista φαντάζομαι? δεν αναφέρεις) αλλά δεν ήταν δωρεάν. Πως γίνεται κάτι που το κερδίζεις, να μην είναι δωρεάν; Διευκρίνησέ μας λίγο τι έγινε.
2. Ποιός ήθελε αληθινά στοιχεία; Ο ραδιοφωνικός σταθμός; Ο πάροχος του δώρου;
3. Λες ότι "το κακό είναι ότι μπορείς να τα βάλεις μόνο μια φορά" - από καταβολής Windows, αυτό ισχύει. Δεν είναι κάτι νέο. Αλλοίμονο αν αγοράζε/κέρδιζε ένας και το έβαζε σε όλη την Οικουμένη.
4. Λες πως "μπήκα στη διαδικασία να κερδίσω με ένα φίλο μου" - φαντάζομαι ότι εννοείς την προσφορά του autoexec. Δεν βλέπεις καμία παρουσίαση, κάνεις ένα virtual lab. Πες μας που ακριβώς κόλλησες να σε βοηθήσουμε. 
Πες μας πιο συγκεκριμένα πράγματα, για να λάβεις πιο συγκεκριμένες απαντήσεις.

καλα μην σκωτονεστε να απαντησετε
Σε ένα φόρουμ το οποιό συντηρείται σε εθελοντική βάση, κανείς δεν πρέπει να απαιτεί απάντηση και μάλιστα αυθημερόν. Άμεση απάντηση οφείλουν να δίνουν εταιρείες που σού παρέχουν προϊόντα ή υπηρεσίες επί πληρωμή.
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Create New...