Jump to content

Τελευταίες παραλαβές μέχρι Τετάρτη 24/12 - Ποιος θέλει ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ένα Vista Ultimate SP1 ?


Akladakis
 Share

Recommended Posts

Kύριοι μόλις βγήκα από τα γραφεία τους και τα έχω στα χέρια μου!!!

 

 

Να΄στε καλά για το δωράκι που σιγουρα είναι από τα καλύτερα που πήρα φέτος!!

 

Πάω για εγκατάσταση!!! ουιιιιιιιιι....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Με πήρε το πρωί η τηλεφωνήτρια η οποία τις προηγούμενες τρείς ημέρες με εξυπηρετούσε και με ενημέρωνε καθημερινώς για την κατάσταση του αιτήματός μου για την αποστολή των Vista στην Καλαμάτα, και μου είπε ότι τελικά το αίτημά μου να μου αποσταλλούν έγινε δεκτό. Στις 4 το μεσημέρι τα Vista ήταν στα χέρια μου. Τρομερή αντιμετώπιση, επαγγελματισμός και μια αίσθηση ότι η επιχείρηση δουλεύει για εσένα. Πάρα πολύ καλές εντυπώσεις από την οργάνωση της Microsoft. Μακάρι να ήταν και οι άλλες εταιρίες σαν αυτή.

 

Link to comment
Share on other sites

Τα έλαβα και εγώ [:)] !! Μου ήρθαν την Πέμπτη το πρωί με courier [Y].

Ευχαριστώ πολύ όλο team για το χριστουγεννιάτικο δωράκι τους [:)].

Να είστε καλά και καλές γιορτές σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα πρέπει να φάω ξύλο κανονικά, αλλά δεν άντεξα στον πειρασμό... οπότε πρέπει να πω τουλάχιστον ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Άψογη και η εξυπηρέτηση, τα παιδια στην υποδοχή (security) με εξυπηρετήσαν σε χρόνο D.T.

Εγώ θα κάνω και τα άλλα Labs να ξεστραβωθώ λιγάκι....

[Y] Αρε Δάσκαλε...  Μας έφτιαξες πάλι... [Y]

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μόνο σε εμένα σέρνεται το άνοιγμα των virtual μηχανημάτων;

 

 

Ναι και σε μενα το ιδιο δεν το ευχαριστηθηκα...απ οτι καταλαβα το προβλημα σε μενα ηταν το Client 1 δηλ τα Vista ολα τα αλλα τα ανοιγε κανονικα.... Βεβαια λιγο αργα το λεω αλλα σημερα πηρα το mail για την συμετοχη... ελπιζω να προλαβω για το πακετο ....αν οχι καλη καρδια.

 

Ευχαριστω Δασκαλε Νασο και σε οσους προσπαθησαν γι αυτο αλλα και για τα καλα του autoexec.gr...

 

Ευχομαι σε ολους Χρονια Πολλα και με περισσοτερο autoexec.gr[:)]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Να σας ευχηθώ χρόνια πολλά με υγεία και  αγάπη.

Να επισημάνω ότι δεν είχα κανένα πρόβλημα στο remote κομμάτι - σε κανέναν client...

Πέρασα από τα γραφεία της MS HELLAS για την παραλαβή του δώρου μου και θέλω να τονίσω ότι η εξυπηρέτηση ήταν ΑΨΟΓΗ!!! 

Δυστυχώς λόγω χρόνου δεν έχω προλάβει να εγκαταστήσω τα Vista, πιστεύω να προλάβω μέχρι του χρόνου ε?

[*-)]

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

 

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρακαλούσα να δεις πιο προσεκτικά το θέμα, διότι δεν πρόκειται για trial. Λες όλοι οι προηγούμενοι που έχουν γεμίσει 5 σελίδες posts να ευχαριστούν που τους δώσαμε trial?

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ να μην ξεχάσετε να δηλώσετε τον κωδικό που βρίσκεται στο εσωτερικό της συσκευασίας στο www.registerwindowsvistasp1.com ώστε να πάρετε το κανονικό κλειδί που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε όποτε θέλετε.

Το παραπάνω site ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ, FINITO, ΠΑΕΙ, ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΣ στις 31/12/2008 και αν δεν έχετε κάνει το παραπάνω θα σας μείνει αμανάτι το CD.

Ξέρω ότι το έχω γράψει άλλες 100 φορές, απλά το ξανά-μανά-ποστάρω ώστε να το κάνω reference σε όσους παραπονεθούν στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε τον (ελάχιστο) κόπο να διαβάζεις το αρχικό post ενός thread πριν γράψεις κάτι με τόσο τεράστιο μέγεθος γραμματοσειράς...

και πριν να κάνεις ένα ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ

Χρόνια πολλά,

όταν μαζεύεται πολύς κόσμος μαζεύονται και όλες οι γνωστές ασθένειες.

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα και γω το πρωι!

 

Ευχαριστω πολυ για την ολη κινηση και για την εγκαιρη και εγκυρη ενημερωση :-)

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!

 

Παντα τετοια ;-)

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ώρα είναι 22:09 και μόλις έστειλα το mail στην Microsoft. Έτσι κ πάρω το DVD θα είμαι ευγνώμων με την τύχη που θα μου έχει δώσει ο Ύψιστος !!! [:D]

Αύριο θα περάσω να το πάρω! (αν μου το δώσουν δλδ.)

Α, επίσης, βρε παιδιά, για εξηγήστε μου αν θέλετε λίγο το licensing των Windows Vista Ultimate. Μπορώ να τα εγκαταστήσω ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ PC ??? Πώς γίνεται? Αν έχω 3 PC και θέλω να τα εγκαταστήσω πρώτα στο ένα και μετά απο καιρό στο άλλο ? (όχι ταυτόχρονα) αυτό παίζει? ή αν έχω ένα παλιό PC Και μεθαύριο πάρω καινούργιο τί γίνεται ?

 

Πάντως, πάρω δεν πάρω το DVD να έχετε ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ώρα είναι 22:09 και μόλις έστειλα το mail στην Microsoft. Έτσι κ πάρω το DVD θα είμαι ευγνώμων με την τύχη που θα μου έχει δώσει ο Ύψιστος !!! [:D]

Αύριο θα περάσω να το πάρω! (αν μου το δώσουν δλδ.)

Α, επίσης, βρε παιδιά, για εξηγήστε μου αν θέλετε λίγο το licensing των Windows Vista Ultimate. Μπορώ να τα εγκαταστήσω ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ PC ??? Πώς γίνεται? Αν έχω 3 PC και θέλω να τα εγκαταστήσω πρώτα στο ένα και μετά απο καιρό στο άλλο ? (όχι ταυτόχρονα) αυτό παίζει? ή αν έχω ένα παλιό PC Και μεθαύριο πάρω καινούργιο τί γίνεται ?

 

Πάντως, πάρω δεν πάρω το DVD να έχετε ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ! Ευχαριστώ!

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά λόγια.

Γενικά μιλώντας, όταν αγοράζεις λειτουργικό μαζί με ένα μηχάνημα (DSP) αυτό ακολουθει την ζωή του μηχανήματος. Οταν χαλάσει το πετάς.

Το συγκεκριμένο που δίνουμε, δεν είναι DSP και πρέπει να είναι εγκατεστημένο σε ένα σύστημα την φορά. Αν χαλάσει το πρώτο το μεταφέρεις στο δεύτερο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ώρα είναι 22:09 και μόλις έστειλα το mail στην Microsoft. Έτσι κ πάρω το DVD θα είμαι ευγνώμων με την τύχη που θα μου έχει δώσει ο Ύψιστος !!! [:D]

Αύριο θα περάσω να το πάρω! (αν μου το δώσουν δλδ.)

Α, επίσης, βρε παιδιά, για εξηγήστε μου αν θέλετε λίγο το licensing των Windows Vista Ultimate. Μπορώ να τα εγκαταστήσω ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ PC ??? Πώς γίνεται? Αν έχω 3 PC και θέλω να τα εγκαταστήσω πρώτα στο ένα και μετά απο καιρό στο άλλο ? (όχι ταυτόχρονα) αυτό παίζει? ή αν έχω ένα παλιό PC Και μεθαύριο πάρω καινούργιο τί γίνεται ?

 

Πάντως, πάρω δεν πάρω το DVD να έχετε ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ! Ευχαριστώ!

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά λόγια.

Γενικά μιλώντας, όταν αγοράζεις λειτουργικό μαζί με ένα μηχάνημα (DSP) αυτό ακολουθει την ζωή του μηχανήματος. Οταν χαλάσει το πετάς.

Το συγκεκριμένο που δίνουμε, δεν είναι DSP και πρέπει να είναι εγκατεστημένο σε ένα σύστημα την φορά. Αν χαλάσει το πρώτο το μεταφέρεις στο δεύτερο κλπ.

Mιλάμε δλδ. για retail έκδοση..!! 550+ βάλε ευρουδάκια.. διόλου ευκαταφρόνητο ποσό.. χεχεε...

αχ.. αργά το πήρα γραμμή.. θα περάσω αύριο αν είναι και βλέπουμε.. ελπίζω να το πάρω..

Ευχαριστώ πολύ, να στε πάντα καλά (πρώτα πρώτα γιατί πραγματικά βοηθάτε οικειοθελώς)... όσο για το δωράκι.. απλά super..

 

Αλήθεια, κάποιο τηλεφωνάκι υπάρχει για να κάνω όλη την διαδικασία πιό γρήγορα ωστε να περάσω αύριο απο Microsoft? Θα σας ήμουν ευγνώμων..

Link to comment
Share on other sites

mts, πέρνα και θα το πάρεις, απλά τα αποδεικτικά και ταυτότητα. Μέχρι και άυριο θα δίνουνε το προιόν

astrolabos, πραγματικά δεν έxω δει τι έχει μέσα το cd και δεν ξέρω αν περιλαμβάνει και την 64bit έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς χρόνια πολλά σε όλους κια καλή χρονιά να έχουμε.

Αν δεν προλαβαίνω να πάω (και επειδή δεν έχω στο γραφέιο τα screenshots) μπορώ άραγε να στείλω κάποιον να το πάρει.

Έχω τυπώσει τα απαραίτητα και μπορώ να του τα δώσω....[*-)]

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους.

 

Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω τον κ. Κλαδάκη και το autoexec.gr για την πρωτοβουλία αυτή και για το super Χριστουγεννιάτικο δωράκι [:D].

Άψογη η συμπεριφορά του κ. Σπανουγάκη κατά την παράδοση του πακέτου.

Ελπίζω να μπορέσω να παρευρεθώ στην επόμενη συνάντηση του autoexec.gr εδώ στην Θεσσαλονίκη.

 

Καλές γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις γύρισα απο Microsoft Hellas. Πήρα και το δωράκι μου (μαζί με ένα φίλο ο οποίος και αυτός πήρε το δωράκι του) και όλα καλά!!! Ευχαριστώ πολύ το autoexec.gr για το ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ !!!

 

Να είστε πάντα καλά και εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Create New...