Jump to content

Τελευταίες παραλαβές μέχρι Τετάρτη 24/12 - Ποιος θέλει ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ένα Vista Ultimate SP1 ?


Akladakis
 Share

Recommended Posts

Mιλάμε δλδ. για retail έκδοση..!! 550+ βάλε ευρουδάκια.. διόλου ευκαταφρόνητο ποσό.. χεχεε

 

Δεν μπορώ να καταλάβω πως καποιοι το έχουν από 480 (με το φπα) και φτάνει έως τα 580... Η upgrade έκδοση έχει περίπου 150 ευρώ λιγότερα (όλο και κάποιο xp θα υπάρχει κάπου) και η DSP (που κανονικά δεν θα έπρεπε να πωλείται από καταστήματα - δεν ξέρω πως επιτρέπεται τελικά αυτό) έχει λιγότερα από 200 ευρώ. Και υπάρχουν άτομα που δίνουν 600 ευρώ για κάρτα γραφικών ή για κουτί-τροφοδοτικό...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Όντως... ΜΕΓΑΛΟ μειονέκτημα αυτό της τιμής.. ίσως στα Windows 7 , αυτό, να πρέπει να το ξανακοιτάξουν.. (ειδικά και σε περίοδο οικονομικής κρίσης..)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους σας.

Σήμερα παρέλαβα με courier το CD.

Ευχαριστώ τον κ. Κλαδάκη και το autoexec.gr για το Χριστουγεννιάτικο δώρο.

Εύχομαι καλές γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος.
Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές ημέρες τα παρέλαβα και εγώ. Ευχαριστώ τον κ. Κλαδάκη, το autoexec.gr και τη Microsoft Hellas για το Χριστουγεννιάτικο δωράκι που μας κάνανε.

 

Καλές γιορτές σε όλους και ευτυχισμένο το 2009.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Εγώ είμαι σε αναμονή ακόμα μιας και δεν μου έχει αποσταλλεί το αντίγραφο. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να το παραλάβω από τα γραφεία κι ένα κρύωμα με έχει βγάλει μια εβδομάδα εκτος...

 

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους εύχομαι.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ήξερα ότι αρκούσε το να πάρω το product key μέχρι 31/12 οπότε το έστησα όπως-οπως και το ενεργοποίησα πριν τις 31/12/2008.

Πάντως όλα καλά - ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

Μανώλης Σπανάκης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά να ρωτήσω κάτι  ? Αυτό το DVD Που πήραμε.. είναι και 64 bit ? Δεν θυμάμαι..

 

Αν δεν είναι.. υπάρχει τρόπος να το αλλάξω με ένα 64bit ?

 

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι  ? Αυτό το DVD Που πήραμε.. είναι και 64 bit ? Δεν θυμάμαι..

 

Αν δεν είναι.. υπάρχει τρόπος να το αλλάξω με ένα 64bit ?

 

Ευχαριστώ !

Πρώτη ερώτηση: Είναι μόνο 32bit

Δεύτερη ερώτηση: Δυστυχώς όχι απ' όσο μας έχουν ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, θα σας ήμουν ευγνώμων.

Δυστυχώς η προσφορά έληξε στις 24/12/08

Ισως είσαι πιο τυχερός του χρόνου (Windows 7 ας πούμε)

Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλαβαίνετε δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στον ορίζοντα, αυτά είναι θέματα της Microsoft.

Θα ενημερωθείτε απο εδώ αν υπάρξει κάτι ανάλογο (υποθέτω γιατί δεν είμαι αρμόδιος να απαντήσω).

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
 Share


×
×
  • Create New...