Jump to content

5ο AutoExec.Gr Community Event και 1η Συνάντηση Μελών Βόρειας Ελλάδας


 Share

Recommended Posts



5ο AutoExec.Gr Community Event και 1η Συνάντηση μελών Β. Ελλάδας

Μήπως είναι καιρός να βρεθούμε; Επειδή πολλά μέλη θα ήθελαν να πραγματοποιούνται συναντήσεις της Κοινότητας και στην Β. Ελλάδα, με χαρά ανακοινώνουμε το 5ο AutoExec.Gr Community Event στη Θεσσαλονίκη, στις εγκαταστάσεις του SystemPlus Κέντρου Πληροφορικής, Ιωνίας 16 στη Περαία Θεσσαλονίκης, τηλ. 23920 21921.


Η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου, στις 18:00.


Η συμμετοχή στην συνάντηση είναι δωρεάν. Δηλώστε συμμετοχή άμεσα, κάνοντας κλικ στο πλήκτρο Εγγραφή σε αυτή τη σελίδα: http://www.systemplus.gr/events/autoexec/december08/.


Με την ευκαιρία της συνάντησης αυτής, θα μπορείτε να παραλάβετε το δικό σας Windows Vista Ultimate SP1 που εξασφαλίσαμε μέσω της Microsoft Hellas.


Επειδή πολλά μέλη το ζήτησαν, θα υπάρχει και μια ομιλία που θα αφορά την ασφάλεια, με τίτλο "Security Secret Session", η οποία είχε παρουσιαστεί σε συνάντηση της Κοινότητας στην Αθήνα στις 19 Σεπτεμβρίου.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ:



  • 18:00-18:15 Προσέλευση


  • 18:15-18:25 Καλωσόρισμα, Χρήστος Σπανουγάκης MVP, AutoExec.Gr Moderator


  • 18:25-18:45 Security Secret Session, Χρήστος Σπανουγάκης MVP


  • 18:45-19:00 WMI Filtering, Γιώργος Σίμος MCSE


  • 19:00-19:15 Break


  • 19:15-19:45 Windows Server 2008 Features & Hyper-V Technology, Χρήστος Σπανουγάκης MVP


  • 19:45-20:00 Ανοιχτή συζήτηση "Η αξία των πιστοποιήσεων Microsoft" 

FAQ




  •          Χρειάζεται προεγγραφή; Ναι
  •          Πόσο κοστίζει; Είναι δωρεάν
  •          Χρειάζεται να είμαι μέλος του autoexec.gr;  Όχι, αλλά προτείνεται
  •          Πόση ώρα διαρκεί; Περίπου 2  ώρες ενώ στη συνέχεια ότι  προκύψει…

Εγγραφείτε άμεσα εδώ: http://www.systemplus.gr/events/autoexec/december08/

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που τελικά θα πραγματοποιηθεί γιατί είναι πολύ καλή ευκαιρία γνωριμίας μεταξύ των μελών και μη αλλά και ανταλλαγής απόψεων. Μακάρι να μπορούσα να είμαι και εγώ στη συνάντηση αυτή (ευκαιρία να επισκευθώ την Θεσσαλονίκη) αλλά το βλέπω αδύνατο λόγο δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι το πρόγραμμα μου βλέπω να ανεβαίνω . Ιδικά αν έχουν κατάληψη και οι φοιτητές τα γραφεία σίγουρα. Θα τα πούμε από κοντά .

Την πρώτη συνάντηση πρέπει να την τμήσουμε με την παρουσία μας.

[:)]

Link to comment
Share on other sites

οι "αθηναιοι" πως θα πατε? αεροπλανο αυτοκινητο τρενο???? οργανωμενα ή χυμα?

 

 

ΝΚ

Μόνο με μηχανή!

Yamaha R1!xexeexe

Αν μπορέσουμε και έρθουμε!

Πολυ θα το ήθελα όμως!

V

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι το πρόγραμμα μου βλέπω να ανεβαίνω . Ιδικά αν έχουν κατάληψη και οι φοιτητές τα γραφεία σίγουρα. Θα τα πούμε από κοντά .

Την πρώτη συνάντηση πρέπει να την τμήσουμε με την παρουσία μας.

[:)]

Έτσι πρέπει!

Link to comment
Share on other sites

Aν σχολάσω νωρίς θα έρθω και εγώ [:D] Πολύ καλή φάση η συνάντηση αυτή μπράβο παιδιά.. Θα πρέπει να κάνω εγγραφή να δηλώσω συμμετοχή? Επειδή υπάρχει περίπτωση να μην προλάβω λόγο δουλειάς..

 

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις το πρώτο post αυτής της σελίδας πάνω πάνω λέει: "Η συμμετοχή στην συνάντηση είναι δωρεάν. Δηλώστε συμμετοχή άμεσα, κάνοντας κλικ στο πλήκτρο Εγγραφή σε αυτή τη σελίδα: http://www.systemplus.gr/events/autoexec/december08/.¨"

Εμπρός λοιπόν, ετοιμάζω καφέ, ελάτε!

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο,

Πόσα άτομα μαζευόμαστε; Αν είμαστε αρκετοί τότε προτείνω να βγάλουμε καρτελάκια με τα ονόματα μας και το nickname του autoexec.

Τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο συννενόηση με το Χ. Σπανουγάκη, αν δεν υπάρξει τεχνικός περιορισμός, θα γίνει και μια παρουσίαση -από την πλεύρα μου- σχετικά με το WMI Filtering σε GPOs.

Ελπίζω να τη βρείτε ενδιαφέρουσα.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...