Jump to content

Καλή χρονιά σε όλους!


atsouch
 Share

Recommended Posts

Όλοι εμείς εδώ στο autoexec.gr σας ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία, ευτυχία και λιγότερα προβλήματα στα συστήματά σας! Τόσο λίγα και εύκολα στην λύση τους που να έρχεστε εδώ μόνο για να περνάτε ευχάριστα τον χρόνο σας. Και μην ξεχνάτε, αφιερώστε περισσότερο χρόνο στους φίλους και την οικογένειά σας το 2009...

 

Καλή χρονιά σε όλους! :)

 

Εγώ πάντως την ξεκίνησα με μια ανεπίσημη διαρροή έκδοσης (που περιμένουμε όλοι πολύ σύντομα) γνωστού λειτουργικού που αντικαθιστά προηγούμενη παρεξηγημένη έκδοση με περισσότερη ταχύτητα και πολλές ευκολίες. Θα τα πούμε σύντομα διεξοδικά... ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ και εγώ καλή χρονιά σε όλους μας, γεμάτη υγεία, ευτυχία, πρόοδο και ό,τι επιθυμούμε.

Εύχομαι να μεγαλώσει η παρέα μας εδώ και πάντα να υπάρχει πνεύμα συνεργασίας ανάμεσά μας.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονια και από μένα. Με υγεία και ευτυχία!! Ελπίζω το 2009 να μας βρεί με καλύτερο λειτουργικό σύστημα για την χώρα μας και για τον υπολογιστή μας!! [;)]

 

Στείλε τίποτα και σε μας κύριε Ανδρέα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά σε όλη την ομάδα του Autoexec αλλά και σε όλους αυτούς που συμβάλλουν σε αυτή την κοινότητα για το κάτι καλύτερο.

Να μας πάει ακόμη καλύτερα αυτή η χρονιά με περισσότερα events και περισσότερο κόσμο! Να έχουμε βέβαια όλοι την υγειά μας, έτσι!

V

 

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία, αγάπη και οικονομική σταθερότητα! Άντε να δούμε και φέτος την τελική έκδοση του προαναφερθέντος λειτουργικού στη server και την client έκδοση, αφού ήδη από τώρα περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα της χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι με τη σειρά μου,

 

Χρόνια Πολλά σε όλους σας και στις οικογένειες σας, γεμάτα υγεία και ευτυχία.. Να έρθουν πολλές ξεχωριστές στιγμές (και να φροντίσετε γι'αυτό) στο Νέο Έτος απολαμβάνοντας έτσι τις χαρές της ζωής..

 

Σας εύχομαι τα καλύτερα.. [:)]

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...