Jump to content

recover hard deleted email from outlook without using exchange!


xrisxal2000
 Share

Recommended Posts

    Καλημερα σας, Θα ηθελα παρακαλω να σας ρωτησω αν υπάρχει τρόπος σε εναν χρηστη με outlook 2003 ( χωρις exchange) με pop3, αν διαγραψει email απο το deleted items folder ή διαγραψει κατι απο άλλο φακελο χωρις να περασει απο τον καδο ανακυκλωσης (hard delete) , αν υπάρχει καποιος τροπο ή προγραμμα που να μπορει να πραγματοποιησει  ανακτηση των email που διαγραφησαν.

 

 

ευχαριστώ!

 

Link to comment
Share on other sites

 Πρεπει να εχω βρει ενα προγραμματακι που φαινετσι πως κανει καλη δουλεια...Stellar Phoenix Mailbox professional. To δοκιμασα σβηνοντας καποια email απο το deleted items και τα βρηκε. Απλά αν θες τσεκαρε το και πες μου την γνωμη σου!!!!

Ευχαριστώ akladakis!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου akladakis το δοκιμασα και πράγματι κανει πολύ καλη δουλειά...

 

http://www.freedownloadscenter.com/Utilities/Disk_Maintenance_and_Repair_Utilities/Stellar_Phoenix_Mailbox_Professional_Download.html

 

Κατεβασε το απο το παραπανω link και δοκιμασε το σε outlook 2003 με pop3 account. Διεγραψε μερικα email τελειως και μετα τρεξε το stellar, υπόδειξε το φακελο του outlook.pst και θα δεις στο φακελο διαγραμμενα ότι εχεις σβήσει.

Στοιχίζει 102 + Φ.Π.Α αλλα πιστευω οτι αξιζει για την δουλεια μας. Λέω να το αγορασω...Θα περιμένω όμως και την δική σου γνώμη...

 

Υ.Γ : τα βρίσκει τα email αλλα για να τα ανακτησει χρειαζεται το registration. Ομως τα βρίσκει!!

 

Με τιμη

xrisxal2000

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...