Jump to content

Έφτασε η στιγμή για την μεγαλύτερη συνάντηση των Ελλήνων επαγγελματιών πληροφορικής : IT Pro Connections


Recommended Posts

Στο site του IT Pro Connections 2009 υπάρχουν τώρα διαθέσιμοι οι λογαριασμοί τραπεζών για την κατάθεση του ποσού συμμετοχής. Δείτε την σχετική ιστοσελίδα εδώ:

http://www.itproconnections.gr/info.html

 

Tο ονομα δικαιουχου του λογαριασμου ποιο ειναι???

χωρις αυτο δεν μπορω να κανω συναλλαγη μεσω internet.

 

 

 

 

NK

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια ερωτησούλα..

Φέτος πέρασα στο ανοιχτό πανεπιστήμιο και ήθελα να ρωτήσω αν φυσικά μπορώ να εκμεταλλευτώ την τιμή για τους φοιτητές. Το πρόβλημα είναι ότι ακόμα δεν μου έχουν στείλει  φοιτητική ταυτότητα και δεν ξέρω πότε ακριβώς θα την παραλάβω. Ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια merlinios! Τύχη βουνό θα λες πάντα για το ΕΑΠ, εγώ είμαι απόφοιτος απο το 2006 (Πληροφορική).

Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στα κεντρικά γραφεία και να μιλήσεις με το μητρώο αν δεν κάνω λάθος, ζήτησε τους τον αριθμό μητρώου φοιτητή ή καλύτερα μια βεβαίωση, νομίζω ότι θα είσαι εντάξει με αυτά τα στοιχεία.

Εύχομαι να τα καταφέρεις με το ΕΑΠ, βέβαια ο δρόμος είναι τραχύς, δύσκολος και ανηφορικός (μόνο), αλλά βάλε τα δυνατά σου και θα δεις ότι το αποτέλεσμα θα σε ανταμοίψει.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά!!! Μου λένε τα καλύτερα για την σχολή. Και επίσης το πόσο δύσκολη είναι. Πιστεύω θα τα καταφέρω....

Για το θέμα του πάσο θα κάνω αυτό που μου είπες με το που σταντάρω ότι μπορώ να έρθω. Δυστυχώς εκείνο το σαββατοκύριακο είναι και το τέλος του φεστιβάλ κινηματογράφου όπου δουλεύω σαν υποστήριξη... Ελπίζω να μπορέσω να την κάνω...

Ευχαριστώ και πάλι..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλους. Μήπως κάποιος έχει πιο αναλυτικό προγραμμα για τις ενότητες που θα παρουσιαστούν? Για παράδειγμα, κάτω από το "client & server λειτουργικά τι περίπου θα αναπτυχθεί? το ίδιο και για τις υπόλοιπες ενότητες.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...