Jump to content

ITPro Dev Connections 2010 - SOLD OUT !!


Akladakis
 Share

Recommended Posts

Βρισκόμαστε 3 μέρες πριν το event και πλέον, η χωρητικότητα του EKETE υπερκαλύφθηκε, αναγκάζοντας μας να κλείσουμε τα registrations.

Αντίθετα σε κάθε πρόβλεψη, κρίση, και άλλα δυσοίωνα, σχεδόν 400 άνθρωποι θα αφιερώσουν ένα Σαββατοκύριακο στην ...τεχνολογία.

Σας ευχαριστούμε όλους. Συγνώμη σε όσους δεν πρόλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

[Y] Δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια τη χαρά μου που διαψεύστηκαν οι φόβοι και οι αμφιβολίες που είχες εκφράσει εν μέσω παϊδακίων (χεχεχε!) και μπύρας τον Ιούνιο!!!

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ CLOUD ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΟΙΠΟΝ!!! [H]

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω για μια πραγματικά αξέχαστη εμπειρία...!

 

Οφείλω να σας ομολογήσω ότι δεν σας ήξερα... και κατ΄επέκταση δεν περίμενα και πολλά πράγματα από το διήμερο...

 

Τελικά όχι μόνο διαψεύθηκαν οι ανησυχίες μου, αλλά χαλάλι η ταλαιπωρία (μετακινηθήκαμε οικογενειακώς -γυναίκα και 2 παιδιά- στο πατρικό μου από τη Χαλκίδα, στην Αθήνα από τη Παρ βράδυ)  και η κούραση από το 2ήμερο...

 

Πραγματικά μια πολύ καλή διοργάνωση, με την πλειονότητα των θεματικών (τουλάχιστον αυτές που παρακολούθησα) να ξεπερνούν κατά πολύ τα προσδοκώμενα και η γενικότερη αίσθηση να είναι εξαιρετικά καλή!

 

ΜΠΡΑΒΟ σας...! Μακάρι να συνεχίσετε την καλή δουλειά!

 

ΥΓ: Σίγουρα μετανιώνω για ένα μόνο πράγμα.... ίσως δύο.... που δεν ήμουν πέρυσι και πρόπερσι μαζί σας...!

 

Link to comment
Share on other sites

(Απλά να συμπληρώσω, γιατί δεν βρήκα αντίστοιχο θέμα στο δικό τους site)

 

Τα παραπάνω ισχύουν και για τα μέλη του DotNetZone.gr και γενικότερα για όσους ασχολήθηκαν και βοήθησαν στην υλοποίηση του...

 

Μπράβο σας και πάλι...

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια αλλά και την επικοδομητική κριτική σας, μας δίνουν κουράγιο και ενέργεια για την συνέχεια. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε ΟΛΟΥΣ σας. Η επιτυχια του event οφείλετε κυρίως σε έσας που με την συμμετοχή σας το κάνατε να είναι αυτό που είναι. Εμείς από την μεριά μας το μόνο που μπορούμε να υποσχεθούμε είναι να προσπαθήσουμε να είμαστε καλύτεροι του χρόνου στο επόμενο.

@agorts : Αγαπητέ μου φίλε ποτέ δεν είναι αργά. Όσο για τις συναντήσεις που κάνουμε συνήθως είναι 1-2 το μήνα και κατά κύριο λόγο γίνονται στην αίθουσα που μας παρέχει η Microsoft Hellas στο Μαρούσι. Η θεματολόγια είναι κάτι το οποίο βγαίνει στην ουσία από εσάς. Εμείς απλώς αφουγκραζόμαστε τις ανάγκες σας και προσπαθούμε να τις καλύψουμε. Οφείλουμε να ομολογήσουμε ότι ο θεσμός των συνατήσεων μας είχε ατονίσει το διάστημα αυτό λόγο του event. Δώστε μας λίγο χρονικό διάστημα να πάρουμε μια ανάσα και θα επανέλθουμε σε αυτές.

 

Link to comment
Share on other sites

@agorts Θα υπάρξει και στο dotnetzone αντίστοιχο thread.

 

Να δώσω και εγώ με την σειρά μου συγχαρητήρια σε όσους ασχολήθηκαν με την διοργάνωση του event.Πολλά άτομα αφιέρωσαν πολύ χρόνο για την υλοποίηση του event αυτού.Νομίζω όμως το feedback που παίρνουν από τον κόσμο είναι η καλύτερη ανταμοιβή τους.

 

Υπήρχε καλή οργάνωση και πολύ καλές ομιλίες. Οι ομιλητές ήταν προετοιμασμένοι και με πολύ καλά demos.

 

Κάποιες ομιλίες ήταν καλύτερες από αυτές που άκουσα στην teched. Δόθηκαν πολλά δώρα και υπήρχε χρόνος για Networking.

 

Χάρηκα που είδα παλιούς συνεργάτες/πελάτες.

 

Το κλίμα ήταν πολύ καλό και υπήρχαν οι απαραίτητες δόσεις χιούμορ. Γελάσαμε πολλές φορές με την ψυχή μας. 

 

Το φαί πραγματικά εξαιρετικό.

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήρια μου σε όλους τους συντελεστές που έφεραν σε πέρας, με τρομερή επιτυχία, αυτό το μοναδικό, για τα Ελληνικά δρώμενα, συνέδριο. Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια στις stand by παρουσιάσεις και στα άτομα της κοινότητας που αποτέλεσαν το crew του event και φυσικά στον υπεύθυνο του crew για το συνεχές τρέξιμο του και την καταπληκτική δουλειά που έκανε, ώστε να μην υπάρχουν προβλήματα...

 

να ευχαριστήσουτε και τον Βασίλη Θύρα (aka Bill Gates) για την επικοινωνία που είχε μαζί μας

 

 

[:P] [:P] [:P] [:P] [:P] [:P]

Link to comment
Share on other sites

 

 

Παιδιά πραγματικά το event ήταν πάρα πολύ καλό. Οι παρουσιάσεις εξαιρετικές , το στήσιμο για την εκδήλωση άψογο και το επίπεδο των ομιλητών φυσικά κορυφαίο.

Και για τα παρελκόμενα .....και το φαγητό επίσης πολύ καλό.

 

Συγχαρητήρια στα παιδιά που δουλέψανε για την εκδήλωση.

Τέλος και μια αναφορά στα δώρα που ήταν πολλά και καλά.

 

Link to comment
Share on other sites

ενα μπραβο και απο εμενα σε οσους σπαταλησαν τον προσωπικο τους χρονο για να στησουν το event, ηταν κατι που δεν γινεται σε ενα μηνα!

το ξερω οτι εχει καταντησει κοινοτυπο αλλα πραγματικα δεν μπορω να φαντασω τι θα γινει του χρονου!!!!!!!

 

 

ΝΚ

Link to comment
Share on other sites

τι θα γίνει;

μας δουλεύεις; εσύ δεν έπρεπε να ρωτάς αυτό... αφού είπαμε ότι θα ξεκινήσουμε από τώρα να ετοιμάζουμε κάτι καλό για του χρόνου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...