Jump to content

recover deleted items is empty


Guest upmusic
 Share

Recommended Posts

Guest upmusic

Καλημερα

Εχω ενα χρηστη που ενω σβηνει ενα folder απο το outlook αυτο δεν παει στα deleted items, (μιλαω για απλο delete)

Οστοσο και το recover deleted items που εχω ενεργοποιησει δεν το φερνει στην list για recover...εχει κανεις καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς επιβεβαιώνω ότι αυτό που λές δεν ειναι η Normal συμπεριφορά για ένα folder (όχι public folder έτσι?)

Δλδ., όταν σβήνεται πρέπει να πηγαίνει στα deleted αλλά και όταν σβήνεται απο εκέι να γίνεται recover

Δουλεύει με cached mode το παλικάρι ή τα κατεβάζει όλα τοπικά?

Στο outlook 2007 εντωμεταξύ δεν θυμάμαι να υπάρχει ρύθμιση που να λεει "σβήστα όλα κατευθείαν και για πάντα"

Link to comment
Share on other sites

Guest upmusic

Επιπλεον...αυτη η ρυθμιση γινεται στον server...? εννοω το delete χωρις δυνατοτητα recover...

γιατι εγω σαν admin τετοιο πραγμα δεν το εχω κανει δεν ξερω βεβαια εαν το εχει κανει ο αδειουχος συναδελφος μου... και απο οτι μου ειπαν οι technical support εχουν κανει προσφατα format το pc του συγκεκριμενου χρηστη και ολες οι ρυθμισεις ειναι στα default! (ο χρηστης εχει winxp sp3 + office pro 2003 sp3)

Link to comment
Share on other sites

Delete χωρίς δυνατότητα recover για ένα χρήστη μόνο δνε γίνεται

ή κρατάς τα deleted για όλους ή δεν τα κρατάς

Να μην καταργήσεις το cached.Απλά κατέβασε upadates για το office, γιατί αφού έκανε format μάλλον είναι πολύ πίσω απο updates !

Link to comment
Share on other sites

Guest upmusic

Πιστευω ομως οτι πρεπει να τα ψαχνουμε και λιγο και στο τελος να κατεφευγουμε σε λυση το ξυλωνω και το ξαναστεινω...Εμενα τουλαχιστον μου αρεσει το ψαξιμο [:)]

 

Link to comment
Share on other sites

Guest upmusic

Ο ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ 16ου...τρελο γελιο (sorry για το ασχετο post αλλα ειναι ταινιαρα) [:)]

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...